Jak rozebrac pulpit

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak rozebrac zegary w 2107?Chcialbym sobie biale zegary zrobic ale nie moge deski wyciagnac,po odkreceniu srobki i wyciagnieciu wychodzi tylko tyle ze nawet nie mam gdzie reki wsadzic,poradzcie cos.
  
 
A tam przypadkiem nie trzeba sie szarpac z kolumna kierownicy?
  
 
Chłopaki to juz było opisyane na tym forum przynajmniej z 5 razy. Polecam najpierw przeszukac forum, a potem zakładać wątek.

Pozdrawiam.
  
 
fakt, ze to juz bylo walkowane. Ale nie zmienia to faktu, ze ja nadal tego dziadostwa rozbroic nijak nie moge. Niby wszystko odkrecone, a cos jednak trzyma jego mac.
  
 
jak bedziesz na zlocie to daj mi trzy minuty i dechy nie maPRZEMOR
 
 
jesli wyciagacie same zegary to na pewno trzyma linka od predkosciomierza.I warto tez zdjac obudowe kolumny kierowniczej.
  
 
Już kiedyś pisałem jak się to robi ale napisze raz jeszcze.
Płaskim wkrętakiem zdejmujemy plastykowy znaczek obok dźwigienek do regulacji temperatiry i newiewu. To jest ten znaczek po prawej stronie, trzeba go podważyć. Odkręcamy górną śróbe, zdejmujemy plastykowe nakładki na dźwigienki od regulacji nawiewem, delikatnie wyjmujemu górne nawiewy zimnego powietrza, włącznik dmuchawy i delikatnie ciągniemy do siebie konsole. Faktem jest, że aby ułatwić sobie to zadanie dobrze jest zdjąć kierownice ale nie jest to konieczne. Następnie jak już mamy możliwość wsadzenia ręki za zegary, trzeba odkręcić linke licznika, później odłączyć kostki w kolejności od prawej do lewej. I to jest cała filozofia wyjęcia deski, a jak by ktoś chciał to na zlocie moge chętnym wyjąć i włożyć taką deske cały zabieg nie będzie trwać dłużej niż 10 do 15 min.
  
 
a nie wiesz gdzie dostac zarowki do kontrolek????
a moze masz takie, to chetnie odkupie
adasco

a moze Polen bedzie mial???
jesli beda zarowki, to chetnie skorzystam z pomocy. Nie chce ciagac na chama,, a mam wrazenie, ze cos tam trzyma, mimo, ze wszystko odpialem....
 
 
Na każdej stacji benzynowej.....
  
 
nie tylko wy macie ten problem, ja do deski tez nie moge sie dostac, ale jak znajde wiecej czasu to dobiere sie do niej. mam dwa pytania, czy zegary ktore sobie sciagnalem z tej stronki i wydrukowalem na normalnym papierze samoprzylepnym beda przebijac swiatlo?? i pytanie drugie ile jest zarowek w desce rozdzielczej ??, chce wstawic niebieskie podswietlanie.
  
 
A JA TĘ CZYNNOŚĆ CHCĘ ZROBIĆ W SAMARZE, SZUKAŁEM ALE NIE ZNALAZŁEM. MAM URWANE MOCOWANIE OBOK PRAWEGO SŁUPKA I MAM JĄ ROZEBRAĆ TO MI JĄ KOLEŚ "ZASPAWA"


POZDRAWIAM

ARTUR_W_WA