21072 Granat nowa w klubie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po paru latach kiedy nie moglem sie ddogadac z pierwszym włascicielem trafila w moje rece: jutro sie za nie zabiore i beda swieze fotki: a tym czasem mozliwe ze te co znacie:














  
 
No ładnie wygląda a jak podłoga i silniczek? P.s. która to już Twoja?? Pozdrawiam
  
 
wszystko jest ok. silniczek sie okaze jak narazie ladnie pracuje podloga zdrowiutka kupiona od pierwszego wlasciciela wychuchana doprowadze ja do oryginalu i doszykuje i mysle zektos sie nia pocieszy, chce ja na tip top podrobic, jezeli mam liczyc lady to 7 lada ale kazda na ktora polowalem i mi zalezalo na niej trafila do mnie, a w domu 4 jezeli o to chodzi, dlatego troche nia pojezdze i bedzie do sprzedania bo to naprawde ladny egzemplarz, nie lakierowana ma male wgniecenie tylko na przednim blotniku ale zadnych powaznych przygod nie widziala.
  
 
Ogarniaj, ogarniaj. Może ktoś z Klubu się na nią potem skusi.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
ogarniam caly czas, doczyscilem predni chromik na zderzaku z lakieru i rdzy jak tylko bylo to mozliwe, wyczailem atrape przednia calutka i doczyscilem ja o ile to bylo mozliwe ze sniedzi, lakier doczyscilem. jest piekny i oryginalny, no jest troche pierdol do zrobienia. hamulce do poprawki itd klocki okaze sie co trzeba zrobic, nie uznaje partactwa tfuj
  
 
pare fotek z prac na ktore brakuje czasu:








Uploaded with ImageShack.us


  
 
..."pare fotek z prac na ktore brakuje czasu"...
nie tylko tobie ale prezencja dobra
  
 
Po co ten chrom na nadkolach ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
z tylu tez bedzie. ale to tylko listwa plastikowa na kleju wiec zadnych skutkow ubocznych nie podoba sie??
  
 
może jakbyś dodał oryginalną szeroką na próg z 2103 to jakoś by wyglądało