Bryloczek klubowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ostatnio mi sie nudziło i zaczołem szyć na maszynie nawet niezle mi to szło i pomyslałem ze wyszyje logo FEFK-u wyszedł taki jakby bryloczek co o tym myślicie brylok
  
 
Nawet ciekawie to wygląda , ale precyzyjniej chyba wyszło by jednak wyszyć LOGO ręcznie , tak mi się przynajmniej wydaje . Ciekawy pomysł , na bryloczki . Dwa kawałki skóry , na obu wyszyte logo sklejone i obszyte dookoła jak dywaniki samochodowe ekstra bajer
  
 
Lekko go dopracować i byłby super. Masz talent. Ile by kosztowal po feceliftingu?? Bo jestem zainteresowany.
  
 
Jak na pierwszy raz to wyszedł kozacko ten brelok
  
 


A jakbyś zmniejszył długość szwu i dał posrebrzaną nić?
A gdybyś zrobił takie etui na klucze to bym się na to pisał.
pozdrawiam
  
 
no to tak zajeło mi to około 3h wliczając robocizne no to gdzieś 10, 20 zł
a propo fecelifting to co konkretnie macie na myśli co jest nie tak i co poprawić w tym bryloku
  
 
Cytat:
2010-05-15 23:59:46, proffesor pisze:
a propo fecelifting to co konkretnie macie na myśli co jest nie tak i co poprawić w tym bryloku


jak by dało radę zmniejszyć szef tzn. odstęp od wbicia igły w skórę do następnego wbicia, zmienił bym również kolor nici aby był bardziej kontrastowy do tła tak poza tym jest spoko jak byś owe breloczki robił w większej ilości to na pewno bym kupił
  
 
a ja juz dawno myślałem żeby taki zrobić z blachy,a konkretnie z nierdzewki i laserem wyciąć jako że znajomy ma laser w pracy to spróbuje mi zrobić za friko pare i dowie sie jaki koszt byłby jak bym więcej chciał zrobić,to jak juz stworze to też pokażę


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2010-05-16 09:10:42 ]
  
 
Cytat:
2010-05-15 23:59:46, proffesor pisze:
no to tak zajeło mi to około 3h wliczając robocizne no to gdzieś 10, 20 zł a propo fecelifting to co konkretnie macie na myśli co jest nie tak i co poprawić w tym bryloku



Tak jak już kolega pisał zmienić kolorek nici.
I troszkę napis żeby był bardziej wyraźny.
Tak to nie mam zastrzeżeń
  
 
kolor nici moge zrobić obojętnie jaki
a jak piszecie ze te litery wyszły takie nie jakie ja wiem wieżcie mi cieżko taka maszyna do szycia wyszywać takie małe elementy

ale myślałem o większym logo żeby wyszyć na większym arkuszu skóry to juz inicjatywa własna
  
 
Tez dobra myśl wtedy możliwe ze będzie bardziej czytelny. Aby tylko nie przesadzić z wielkością bo będziemy mieli brelok o wymiarach 30/60 cm żart oczywiście.