[ ASCONA C ] - Regulacja, regeneracja Gaźnika Wrocław

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie szukam jakiegoś fachowca do regulacji w mojej Asi gaźnika VarajetII w Wrocławiu albo kogoś kto potrafi sprawdzić i zregenerować go.
Jakie powinny być to koszty?
  
 
w Warszawie jest fachowiec od gaznikow na Szarych Szeregów, regenerowalem u niego swojego Varejeta w bylej Asconie no ale to chyba dla Ciebie za daleko
gaznik
  
 
zawsze można kurierem przesłać. Jak kiedyś próbowałem ustawić gaźnik w kadecie ale nie znalazłem we Wrocławiu mechanika który by to zrobił dobrze. Inna sprawa że gaźnik miał solidny przebieg.
  
 
fakt warszawka to trochę daleko
A ile może kosztować taka regeneracja?
I podobno jest jakaś kobieta która w wrocku je regeneruje ale ciężko dostać się u niej na termin
  
 
Panowie a ma może ktoś jakieś instrukcje do Varjeta?
Oraz pytanie jak wymontować i gdzie jest dysza wolnych obrotów bo u mnie to sie przytkała i ma małe obroty na wolnych
Czy to może powodować wzrost zanieczyszczeń w spalinach bo pokazało mi że mam 4.5%
  
 
Cytat:
2010-06-05 17:30:11, stas239 pisze:
Panowie a ma może ktoś jakieś instrukcje do Varjeta? Oraz pytanie jak wymontować i gdzie jest dysza wolnych obrotów bo u mnie to sie przytkała i ma małe obroty na wolnych Czy to może powodować wzrost zanieczyszczeń w spalinach bo pokazało mi że mam 4.5%



Staś
Kurde, nie wiesz u kogo szukać????
Przecież całą instrukcję do Ascony znajdziesz na moim chomiku.