Przed Zlotem w Jasincu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nestorrr,czamic i ArekCLX monitorujcie sytuacje powodziową na trasie ,poludnie i centrum jedzie przez wasze tereny i nie wiemy czy drogi są przejezdne,
  
 
Włocławek, od Łodzi jest ok w strone Torunia tylko remonty są czyli 5 wahadełek, nic nie jest zalane, tylko jakby ktoś jechał od płocka no to lepiej jechać przez Dobrzyń

ja prawdo podobnie też bede jechał i marcin wiec by mozna było jechać grupą w kupie zawsze razniej
  
 
wiec moze kto ktoredy jedzie?? niech kazdy napisze swoja trase najpiej i mozna sie pozniej juz miedzy soba dogadac
  
 
Wczoraj jechałem do i z Bydgoszczy. Od Łowicza do Włocławka przez Krośniewice żadnych niespodzianek, natomiast Włocławek rozkopany, a za nim 5 wahadełek, bo drogę remontują. I od Nowego Ciechocinka do Bydgoszczy (droga numer 10) przez Toruń już spokój.
  
 
wiec kto i ktoredy i o ktorej bedzie jechal??
  
 
Cytat:
2010-05-28 21:46:57, czamic pisze:
wiec kto i ktoredy i o ktorej bedzie jechal??


Prawdopodobnie środa
  
 
wyjezdzam z Lodzi ok.9.oo przez Leczyce,Wloclawek,Torun,Fordon Bydgoszcz ale sie będę wlekł bo mialem remont silnika i max.80
  
 
Czy ma ktoś może jakieś namiaoty/baldachimy do pożyczenia?
Bo z tego co się zapowiada to nieciekawa pogoda nas zastanie...



Chyba swoje gumofilce ofrołdowe zabiorę...
  
 
Ja mam baldachim w Suwałkach, jeśli nikt pod ręką nie ma do zabrania, przejadę się i zabiorę. Przydałoby się kilka sztuk obok siebie ustawić, w razie deszczu sprzyjałoby to zintegrowaniu Zlotowiczy
  
 
Cytat:
2010-05-31 08:07:35, djtados pisze:
Czy ma ktoś może jakieś namiaoty/baldachimy do pożyczenia? Bo z tego co się zapowiada to nieciekawa pogoda nas zastanie... Chyba swoje gumofilce ofrołdowe zabiorę...



wygląda na to, że zostaną nam tylko gry planszowe... alko-chińczyk itp.
  
 
podobno od srody ma byc przyzwoicie i wiecej slonca
  
 
Czy na krajowej jedynce są jakieś utrudnienia w ruchu w stronę Bydgoszczy? Remonty, wahadełka, objazdy itp?
  
 
ktoredy bedziesz jechal??
  
 
A4 potem S1 do..
1.Torunia, Bydgoszcz, Koronowo
2.Łodzi na A2 do Konina, Inowrocław, Bydgoszcz, Koronowo

Na tej drugiej trasie nie znam stanu dróg


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2010-05-31 19:53:33 ]
  
 
O której godzinie bedziesz przejezdzał przez częstochowe?
  
 
Z tego co mi pokazuje nawigacja na panoramie firm to jedzie sie na miejsce jakieś 6,5 h, chciałbym na miejscu być koło 16-17.

W takim przypadku musze ruszyć z Krakowa około 10 więc w Częstochowie byłbym za 1,5h czyli kolo 11:30.
  
 
Ok.mozna sie spotkac na mc donalds w czestochowie w strone warszawki o 11.30,jak by cos jeszcze sie zmieniło to na priva zostaw wiadomosc.
  
 
OK, dam znać
  
 
ja jechalem jakis czas temu i elegancka droga tam jest rowniutka takze jazda przyzwoita tyle co do Torunia kilka wachadelek
  
 
Jak ktoś będzie jechał w czwartek przez Żnin to niech da znać - postoję przy krajowej piątce i pomacham