Pomoże ktoś z okolic Katowic ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jest ktoś może z okolic Katowic kto pomógłby zmienić żarówki (diody) w podświetlaniu lub samemu wymienić ? Chodzi o wyciagniecie zegarów i wymiane. Oraz mile widziane juz kupie wcześniej dobrych żarówek. Oczywisćie wszystko oddam i troche zapłace.

Lub wymiane tylko żarówki czujnika drzwi, bo głównie o to mi chodzi żeby ją wsadzić.
  
 
Cytat:
2010-05-31 13:00:14, VEndriuV pisze:
Witam, jest ktoś może z okolic Katowic kto pomógłby zmienić żarówki (diody) w podświetlaniu lub samemu wymienić ? Chodzi o wyciagniecie zegarów i wymiane. Oraz mile widziane juz kupie wcześniej dobrych żarówek. Oczywisćie wszystko oddam i troche zapłace. Lub wymiane tylko żarówki czujnika drzwi, bo głównie o to mi chodzi żeby ją wsadzić.


Odezwij się na priva - podaj dokładnie jak , gdzie i o której Cię łapać np. w sobotę - może uda mi się pomóc
/oczywiście NIEodpłatnie! - Ty chyba naprawdę spadłeś z kosmosu /


P.S. i kolejny raz prośba - nie twórz nowych wątków do każdej swojej nowej myśli !! /w tym konkret przyp. mogłeś spokojnie to dołączyć do już i tak niepotrzebnie nowego wątku w spr.podświetlenia! / - prawie wszyscy Żóci sami się plujecie , że trudno Wam coś znaleźć na forumie a pretensje możecie kierować sami do siebie

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2010-05-31 13:45:22 ]
  
 
no tak, ale pewno mniej osób tam zagląda niż tutaj. Tym bardziej jak chodzi o zawężony kręg okolice Katowic.