Kto ma 21072 "88 i pomoże?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Czy może ktoś popatrzeć u siebie w instalacje elektr. przegrody silnika i porównać czy tak samo ma powpinane odpowiednie kolory przewodów w odpowiednie dziurki wtyków. model 21072 czyli 1.3 rok '88. link http://republika.pl/matapawel/images/ Dziękuje.
  
 
Coś nie tak z elektryką?
  
 
Witam
ja mam taką dokłądnie
tylko powiedz, te wtyczki to do skrzyniki, ale od silnika? czy od kabiny?.. rano jestem w stanie sprawdzić, , mam też książkę z opisem skrzynki i wtyczek, z kolorami kabkli włacznie
  
 
Z elektryka wszystko OK, remontuje kompletnie moja 21072 i wymienialem wszystkie konektorki na nowe, kazdy przewod lutowalem do konektora, jak remont to remont , chyba nikt nie robil tak dokladnego remontu ? no i co sie nie robi dla swojej 2107 , chce się tylko upewnic czy sie gdzies nie pomylilem przy ich wymianie. Ja tak zaczelem a sie nie przywitalem. Forum to znalazlem dopiero kilka dni temu, a tyle juz jedzdze moja 2107. WITAM WSZYSTKICH uzytkownikow wspanialej marki .Po remoncie, juz nie dlugo )) , przedstawie cala galerie zdjec przed, w trakcie i po .
  
 
Witamy ! i czekamy na fotki z remontu i po remoncieJesłi chcesz mieć fokładne rysunki techniczne każdego modelu zagladnij na stronke www.katalog.bos.ru albo znajdx na naszej linkowni stronę czeska www.lada-auto.cz Tam sa suoper kolorowe rysunki - moze Ci się coś przydać
Pozdr
Pawel
  
 
Dodam tylko, ze to wersja finska. No to pomoze ktos?
  
 
Dodam tylko, ze to wersja finska. No to pomoze ktos?