Wrażenia po Zlocie w Nowym Jasińcu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zlocik, zlocik i po zlociku...

Napiszcie co Wam się podobało a co jest do poprawy np. od strony organizacji
  
 
Mnie się bardzo nie podobało to że mnie nie było...
  
 
a mnie sie podobalo ze bylem i bylo ok,troche te kempingi ciasne
  
 
na plus...
auto klubowe i dodatki....

na minus...
auto klubowe zatarlo pamiec i juz minusow nie znam
  
 
Fajnie było wpaść chociaż na chwilę, zdołaliśmy tylko sprawdzić pięciobój. Żałuję, że tak krótko
  
 
EEEEEEEEEEEEE




UUUUUUUUUUUU


  
 
Mi się bardzo podobało. Mimo tego że byłem jakiś taki zamulony i wjechałem tylko na "pół dnia" to muszę przyznać że po tym spotkaniu nabrałem sił by dalej grzebać w swoim escorciku Miło było pooglądać autka klubowiczy no i oczywiście pojeździć klubowym autkiem. Jeszcze raz wielkie dzięki
  
 
Cytat:
2010-06-06 20:54:50, Kijarasz pisze:
EEEEEEEEEEEEE UUUUUUUUUUUU






Co do zapytana z wątku o powrotach to Kijek, ja jechałem prosto cały czas tylko te koleiny mnie tak prowadziły Widocznie Ty w Błoniu wjechałeś w inną koleinę i ona Cię tak poprowadziła ale coś mi się jednak kojarzy, że w końcu moja koleina okazała się szybsza
  
 
Cytat:
2010-06-06 21:05:33, Kalor pisze:
Co do zapytana z wątku o powrotach to Kijek, ja jechałem prosto cały czas tylko te koleiny mnie tak prowadziły Widocznie Ty w Błoniu wjechałeś w inną koleinę i ona Cię tak poprowadziła ale coś mi się jednak kojarzy, że w końcu moja koleina okazała się szybsza


ja skręciłem w prawo na trasę łazienkowską a Ty poleciałeś prosto do centrum

UUUUUUUUUUUUUUUu
  
 
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE





UUUUUUUUUUUUUUUUUUU






NA ZAWSZE W PAMIECI!!!!!!!!
  
 
szkoda, że tylko na chwile byłem bo atmosfera sympatyczna była :]
  
 
zlot super świetna atmosfera i atrakcje wlaśnie wrzucam foty heh mam 2 albo 3 foty smoka z wawelu
  
 
Organizacja swietna, swietna zabawa

dziekujemy bardzo Ewelci, Prezesowi i Kalorowi za zaangazowanie

Kubusiek - odbijemy sobie nastepnym razem
  
 
Chcialbym pogratulowac Tadosowi i innym zamieszanym w organizacje zlotu. Mimo, iz bylem niestety krociutko z opowiesci wiem ,ze zlot byl na wysokim poziomie i zycze sobie i innym wiecej tak zorganizowanych imprez. Tak trzymac.
  
 
Byłem pierwszy raz i to tylko na pare godzin...ale już mogę napisać,ze z miłą chęcią wpadnę na następny raz nawet jesli bedzie trzeba jechać kupe kilometrów...wtedy wpadnę na kilka dni..

obecnie nie dalo rady czasowo oraz sprzętowo, gościnnie zabrał mnie kolega ArekCLX który wrócił z Koronowa jeszcze raz do Bydgoszczy by potem jechac znowu do Jasińca..

organizacja naprawde fajna, atmosfera jak w rodzinie, generalnie na żywo dopiero poznaje się ludzi a nie przez ekran...i kto mi powie,ze na forum są ludzie którzy cwaniakują i się tylko kłócą to stanowczo zaprzeczę..

Wielkie Dzieki za wszystko, pozdrawiam
  
 
Ja sie bardzo ciesze ze moglem choc na chwile przyjechac, nawet gdy sie moj essi rozsypal przed sama trasa ( chcialbym tu serdecznie podiekowac kolegom ArekCLX i Trance za pomoc, bo nie wiem co bym bez was zrobil) organizacja i same konkursy byly swietne (podkreslajac ze pierwszy raz bylem na takim zlocie) szkoda tylko ze tak krotko. napewno zawitam na nastepny zlot i bede sie staral na pare dni przyjechac. Dziekuje jeszcze raz
  
 
Cytat:
2010-06-06 22:49:59, trance pisze:
Byłem pierwszy raz i to tylko na pare godzin...ale już mogę napisać,ze z miłą chęcią wpadnę na następny raz nawet jesli bedzie trzeba jechać kupe kilometrów...wtedy wpadnę na kilka dni ...
...organizacja naprawde fajna, atmosfera jak w rodzinie, generalnie na żywo dopiero poznaje się ludzi a nie przez ekran...i kto mi powie,ze na forum są ludzie którzy cwaniakują i się tylko kłócą to stanowczo zaprzeczę.. Wielkie Dzieki za wszystko, pozdrawiam



Nic więcej chyba nie trzeba dodawać.
  
 
Dołączam się do słów Bogdana., mimo tego że byliśmy krótko było bardzo miło Was poznać, porozmawiać i po konkurować w pięcioboju Dręczy mnie tylko ciekawość który byłem

Ogólnie opłacało się spędzić te długie godziny w aucie, żeby się zjawić na zlocie. No a lepka zlotowa daje mi +15 do prestiżu na mieście
  
 

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


UUUUUUUUUUUUUUUUUUU




To jest hasło tego zlotu
  
 
zaraz zaraz a czy przypadkiem to drugie to nie było


"OOOOOOOOOOOOO..."