Pioneer DEH-1500R - czy warto kupić i za ile warto kupić??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

znajomy chce sprzedac radyjko jak w tytule, w zwiazku z tym prosze o glos ludzi w temacie w jakich latach bylo owe radio produkowane, czy warte jest zakupu, a jesli tak to za jaka kase?

Z zewnatrz nie nosi sladow wiekszego uzywania i podobno jest w pelni sprawne.

Czekam na opinie, pozdro

PS: Może w cenie tego używanego można kupić podobne jakością jakieś nowe??



[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-06-15 16:46:11 ]
  
 
Przepraszam ze podbijam, ale to dla mnie wazne
  
 
moze pomoze ci to:

klik1

klik2

klik3
  
 
Cytat:
2010-06-16 09:24:57, srvrserver pisze:
moze pomoze ci to: klik1 klik2 klik3



Dzięki, ale miałem już to obadane

Dziś spojrzałem i radio jest z kwietnia 2003 To chyba już śmieć jest z niego??
  
 
Znajomy właśnie zamontował coś w tym stylu co DEH 1500 (nie wiem jaki model dokładnie,ale widać,ze też troche starsze) i u niego tez śmiga bez problemu,a do tego napędzany jest jakiś tani sub prosto z radia.

Ja mam DEH 3900 3 lata.W tym czasie nie miał lekko,w aucie była często wilgoć i czasem aż się dziwiłem,że bez problemu puszczał płyte która jak się okazało po wyjęciu była mokra.Do tej pory nie mam z nim problemu i przez ten czas nigdy mi się nawet nie zaciął.Według mnie to całkiem wytrzymałe radia.

Osobiście więcej niż 80zł bym chyba nie dał,ale to dlatego,że jestem zwolennikiem nowego sprzętu i wolał bym tak jak zrobiłem ze swoim wziąć jakieś za 350-400zł na raty.
  
 
Ja mam DEH-1700R (to bardzo podobny model) już chyba z 6-7 lat i nie narzekam.Radyjko proste, funkcjonalne o wystarczającej mocy.Panel zostawiam zawsze w aucie ale nawet w zimie nie robiło to problemu.Nie skacze tylko czasami ma problem z wysunięciem płyty ale po tylu latach...Z 50-80 zeta można dać
  
 
Cytat:
2010-06-16 09:50:43, kroczak pisze:
,a do tego napędzany jest jakiś tani sub prosto z radia.



oooo jaaaa ale to musi miec moc

z radia zasila suba ?

to podziwiam go
  
 
Cytat:
2010-06-16 10:57:40, stilon pisze:
oooo jaaaa ale to musi miec moc z radia zasila suba ? to podziwiam go



hehe,też się dziwiłem,sam nie dowierzałem,że jakoś to tam łupie (bo dźwiękiem to ciężko nazwać).Jak na samą kabine auta to naprawdę dość mocno daje biorąc pod uwage,że idzie to z samego radia,ale żeby pół osiedla go słyszało to musiał by dać coś mocniejszego.
  
 
Cytat:
2010-06-16 09:39:53, luckyboy pisze:
Dziś spojrzałem i radio jest z kwietnia 2003 To chyba już śmieć jest z niego??



Co do tego radia to może i tak :p. Słyszałem tanie pionki nie warto, strasznie płaska charakterystyka. Ale nie bagatelizujmy sprawy, że jak stare to złe bo można się ostro zdziwić .