Radiio w Yarisie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie jeszcze
czy w radiu w Yarisie BASE jest wejście które umożliwiłoby podłączenie np: discmana z mp3
  
 
ciekawe czy komus kiedys ukradli radio z yarisa
  
 
napewno ma obsluge CD.
sprobuj zorientowac sie koszt specjalnej kasety (moze kolezanka z klubu bedzie sprzdawac )dzieki ktorej mozesz podlaczyc Cd. jesli nie to tylko zmieniarka chlopie
  
 
szkoda
bo widziałem taki patent i nawet fajnie grało ))
  
 
W BASE bez demolki to tylko kaseta przejściówka, a jak masz jakiegoś elektronika to można dolutować wejście na przedwzmacniacz.
  
 
Z tym że kasetę przejściówkę też trzeba sprawdzić. Na spocie testowaliśmy raz takie urządzonko, przywiezione przez Martę. W niektórych Yarisach działało, a w jej nie. Nie kupuj w ciemno.

Na pewno da sie wyprowadzić kabelki gdzieś z tyłu radia, z tego co wiem Kruchy tak zrobił, ale on ma zamontowane inne radio z CD, a fabryczne ma odłaczone. W Yarisie był problem, żeby podłączyć oba do tych samych głośników. Napisz priva do Kruchego.

  
 
Też bym sobie coś podłączył, ala pomysł z kasetą nie wydaje mi się praktyczny.
  
 
Ja mam kasetę, ale kabelki wychodzą tyłem i idą pod konsolą do szuflady w fotelu. Z kasetami trzeba sprawdzić czy ma blokadę ruchu, bo jak ma zapadkę i kręci się w jedną stronę to czasem głowica się nie spasi i gra np. jeden głosnik, można wciskać reverse ale to nic nie daje przez zapadkę, wystarczy to draństwo zdemontować najlepiej ze wszystkimi rolakmi w kasecie i zostawić jej obudowe z głowicą, wtedy jeśli nie działa strona A to załąpie B i na odwrót.
  
 
Cytat:
Ja mam kasetę, ale kabelki wychodzą tyłem i idą pod konsolą do szuflady w fotelu.


Niezły pomysł Crit, a jak jest z jakością dźwięku?
  
 
Kurka patrzcie co znalazłem na allegro:
zmieniarka
  
 
Jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia, napewno nie jest to sprzęt za 30k zł, ale jakość sygnału jest lepsza aniżeli przy słuchaniu dobrej taśmy, narazie wystarcza, przy tak małym nakładzie finansowym mam mp3 w samochodzie i obyłem się bez zmieniarki nagrywając 10 płyt na jedną
  
 
Ja wlasnie odkrecilem konsole i zobaczylem ze w radiu W moim Yarisie nie ma drugiego gniazda na podlaczenie zmienirki
miejsce gdzie powinno byc owe gniazdo jest naklejona ładnie srebrna naklejka wiec lipka

Yaris Base 2000 1,0
  
 
looknijcie moje ogłoszenie
  
 
ja mam adapter w yarisie i wszystko dziala ok dalem 45zl na allegro.jak ktos cchialby to moge zalatwic bo koles ze Skierniewic sprzedaje te rzeczy po 45zl.pozdrawiam