I co ze zlotem wrześniowym?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ankieta już dawno się skończyła. Z wyników ankiety widać, że najwięcj głosów zebrało Międzybrodzie Bialskie. Czy zlot rzeczywiście tam się odbędzie i ile osób głosujących na tą miejscówkę przybędzie? Po ilości głosów w Międzybrodziu Bialskim można przypuszczać, że powinno być conajmniej około 60 zlotowiczów.

Kiedy będą jakieś konkrety, bo ja i wiele innych osób nie możemy się doczekać wrześniowego? W sumie zostały dwa miesiące do kolejnego zlotu, ale ten czas bardzo szybko minie, więc można by zacząć już działać. Jeśli zlot miałby się odbyć w Międzybrodziu Bialskim to jest prośba głównie do osób mieszkającyh w miarę blisko tej miejscowości, aby pomogli zarządowi w organizacji zlotu.

Ja, MajkaPL oraz DzikusPL chcieliśmy organizować wrześniowy, ale ankieta wykazała, że zlotu w Nieborowie chce tylko 7 osób na 86 głosujących, więc tam go nie będzie (5 miejsce w głosowaniu).


[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2010-07-03 22:12:03 ]
  
 
Dokładnie tak jak Krzysiu prawi.Może wiadomo już coś o kosztach ? Przy takiej ilości osób i noclegów,może dało by radę wystrugać jakieś rabaty cenowe ? I w ogóle,co w temacie ?
 
 
Tez jestem ciekaw wyboru zarzadu ,za dwa tygodnie Okunika.do wrzesniowego jakos doczekam oby daleko
  
 
jak mowi chinskie przyslowie,,cierpliwosc bywa 1000-krotnie wynagradzana
  
 
pisałem do Kalora w tej sprawie i póki co nie doczekałem się żadnej odpowiedzi
  
 
trzeba pisac do Prezia,robic liste chetnych i wplaty
  
 
A poco pisać do niego?
Pewnie zwiną się i uciekł.
Czekajcie panowie,za kilka dni na pewno się dowiemy, muszą podzwonić, przecież ktoś nie siedzi nad telefonem od rana do wieczora i załatwia zlot.
  
 
Panowie i Panie

Wy idźcie głosować a nie rozprawiajcie dzisiaj o zlocie....

Spokojnie wszystko okaże się w swoim czasie.Prezes aktualnie ma sporo spraw na głowie(m.in: koszulki, praca no i kilogramy żelastwa--z wczorajszego wesela


Wy tam już kaske zbierajcie bo termin wpłat minie z dniem 1 września...

Dodatkowo należy uzmysłowić sobie iż w ośrodku jest tylko 50miejsc więc kto pierwszy ten lepszy...
  
 
Jak bedzie mało miejsca to u mnie moge przenocowac z 10os Jak będzie wiecej niż 50os to 1-2km od miedzybrodzia jest kilka opuszczonych hoteli z lat 70-80 i tam nocleg moze być za free dla zainteresowanych opuszczone hotele Porąbka-Kozubnik - fajna miejscówka warto zobaczyc jak juz tu przyjedziecie.. poza tym gora żar, park linowy, przegibek (serpentyny - dojazd z Miedzybrodzia do BB ), gory, jeziora, dobre piwo miejscowe i te kobiety z południa Polski
co do placu to w Żywcu znam fajny i w Szczyrku (Salmopol- niedaleko Białego Krzyża - gdzie praktycznie każdej nocy wariaty sprawdzaja swoje auta na winklach 90stopni o nachyleniu chyba z 25%- dobre pare km fajnego OSa)
  
 
Cytat:
2010-07-04 14:04:21, everlast pisze:
Jak bedzie mało miejsca to u mnie moge przenocowac z 10os Jak będzie wiecej niż 50os to 1-2km od miedzybrodzia jest kilka opuszczonych hoteli z lat 70-80 i tam nocleg moze być za free dla zainteresowanych opuszczone hotele Porąbka-Kozubnik - fajna miejscówka warto zobaczyc jak juz tu przyjedziecie.. poza tym gora żar, park linowy, przegibek (serpentyny - dojazd z Miedzybrodzia do BB ), gory, jeziora, dobre piwo miejscowe i te kobiety z południa Polski co do placu to w Żywcu znam fajny i w Szczyrku (Salmopol- niedaleko Białego Krzyża - gdzie praktycznie każdej nocy wariaty sprawdzaja swoje auta na winklach 90stopni o nachyleniu chyba z 25%- dobre pare km fajnego OSa)


wiedziałem że będzie można liczyć na Twoje wsparcie, jak i na pozostałych chłopaków z okolic
  
 
Cytat:
2010-07-04 14:04:21, everlast pisze:
Jak bedzie mało miejsca to u mnie moge przenocowac z 10os Jak będzie wiecej niż 50os to 1-2km od miedzybrodzia jest kilka opuszczonych hoteli z lat 70-80 i tam nocleg moze być za free dla zainteresowanych opuszczone hotele Porąbka-Kozubnik - fajna miejscówka warto zobaczyc jak juz tu przyjedziecie.. poza tym gora żar, park linowy, przegibek (serpentyny - dojazd z Miedzybrodzia do BB ), gory, jeziora, dobre piwo miejscowe i te kobiety z południa Polski co do placu to w Żywcu znam fajny i w Szczyrku (Salmopol- niedaleko Białego Krzyża - gdzie praktycznie każdej nocy wariaty sprawdzaja swoje auta na winklach 90stopni o nachyleniu chyba z 25%- dobre pare km fajnego OSa)



jechalem tamtedy tydzien temu. nie stety nie rsem, ale tez jechalo sie przyjemnie
  
 
Cytat:
2010-07-04 12:40:00, djtados pisze:
Panowie i Panie Wy idźcie głosować a nie rozprawiajcie dzisiaj o zlocie.... Spokojnie wszystko okaże się w swoim czasie.Prezes aktualnie ma sporo spraw na głowie(m.in: koszulki, praca no i kilogramy żelastwa--z wczorajszego wesela Wy tam już kaske zbierajcie bo termin wpłat minie z dniem 1 września... Dodatkowo należy uzmysłowić sobie iż w ośrodku jest tylko 50miejsc więc kto pierwszy ten lepszy...



Czasu nie ma żeby się "okazywało".
Aby porządnie zorganizować zlot zarezerwowaliśmy wstępnie terminy, prowadziliśmy z ludźmi wstępne rozmowy. Zobowiązaliśmy się w ustalonym terminie dać odpowiedź co i jak. Tym czasem brak decyzji w terminie ustalonym przez ZARZĄD sprawia że wychodzimy na niesłownych głupków przed ludźmi.
Dziś dzwonie i odkręcam wszystko.

Sory ale z tekstami "Wy idźcie głosować a nie rozprawiajcie dzisiaj o zlocie...." to do piaskownicy. Poważnie podeszliśmy do tematu organizacji zlotu i na poważne traktowanie liczyliśmy. Jednak zarząd zachował się niepoważnie i nieprofesjonalnie. Kieruje tu ogólnie moje zastrzeżenia ponieważ nie wiem kto personalnie zawinił, a zarząd jest 3 osobowy i jak jedna osoba nawali od tego są dwie następne żeby zadziałać.

Każdy z nas ma dużo spraw na głowie, ale przepraszam bardzo jak się człowiek zgadza objąć jakieś stanowisko to nie tylko przywileje ale także obowiązki bierze na swój garb. Jeśli jest rzeczywiście awaryjna sprawa bądź spraw klubowych jest za dużo, to mianujcie jakieś osoby odpowiedzialne za sprawy których się podejmujecie.

Kasę mamy zbierać? a ile i na co? bo w ciemno wpłacać nie będę

A te 50 miejsc... zostawię bez komentarza
  
 
Cytat:
2010-07-06 12:26:57, DzikusPL pisze:
Czasu nie ma żeby się "okazywało". Aby porządnie zorganizować zlot zarezerwowaliśmy wstępnie terminy, prowadziliśmy z ludźmi wstępne rozmowy. Zobowiązaliśmy się w ustalonym terminie dać odpowiedź co i jak. Tym czasem brak decyzji w terminie ustalonym przez ZARZĄD sprawia że wychodzimy na niesłownych głupków przed ludźmi. Dziś dzwonie i odkręcam wszystko. Sory ale z tekstami "Wy idźcie głosować a nie rozprawiajcie dzisiaj o zlocie...." to do piaskownicy. Poważnie podeszliśmy do tematu organizacji zlotu i na poważne traktowanie liczyliśmy. Jednak zarząd zachował się niepoważnie i nieprofesjonalnie. Kieruje tu ogólnie moje zastrzeżenia ponieważ nie wiem kto personalnie zawinił, a zarząd jest 3 osobowy i jak jedna osoba nawali od tego są dwie następne żeby zadziałać. Każdy z nas ma dużo spraw na głowie, ale przepraszam bardzo jak się człowiek zgadza objąć jakieś stanowisko to nie tylko przywileje ale także obowiązki bierze na swój garb. Jeśli jest rzeczywiście awaryjna sprawa bądź spraw klubowych jest za dużo, to mianujcie jakieś osoby odpowiedzialne za sprawy których się podejmujecie. Kasę mamy zbierać? a ile i na co? bo w ciemno wpłacać nie będę A te 50 miejsc... zostawię bez komentarza



Sorki Dzikus ale w tym momencie grubo przesadzasz. Proszę Cię, nie wylewaj gorzkich żali (parafrazując Twoje słowa - z gorzkimi żalami to do piaskownicy ) tylko dlatego, że nie wygrało miejsce, które razem z Majką i Clipperem zaproponowaliście. Zdaję sobie sprawę, że włożyliście dużo pracy i zaangażowaliście się w organizację - byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak Krzysiek na bożocielnym podszedł i opowiedział co szykujecie. W demokratycznym głosowaniu wygrała jednak inna lokalizacja - Wasza była na 5 miejscu. Logiczne jest więc, że Nieborów odpadł. Przyjmij to na klatę i tyle

Fragment mojego posta z wątku "Szukamy miejsca na XXIII..."

Cytat:
2010-06-09 13:06:26, Kalor pisze:
[...] Następnie przeprowadzimy na forum ankietę, w której sami wybierzecie jeden ze zgłoszonych ośrodków. Ankieta potrwa od 24 do 29 czerwca. Później, zarząd rozpocznie rozmowy z ośrodkiem, założymy listę chętnych, wątek z wpłatami i propozycjami dodatkowych atrakcji. [...]



Wg. mnie póki co wszystko idzie zgodnie z planem i nie widzę niepoważnego zachowania - przynajmniej ze strony zarządu

Prezes dzwonił już do zwycięskiego ośrodka i zaklepał miejsce. Czekam na fakturę aby wpłacić zaliczkę. Po tym jak ośrodek ją dostanie i ostatecznie potwierdzi rezerwację, utworzę wątek z wpłatami - specjalnie nie robię tego teraz, żeby nie było zamieszania z wpłatami jakby coś tam się pokrzaczyło z noclegami. W wątku z listą wpłat będzie jasno napisane na noclegi w jakim miejscu jest zbierana kasa. Ameryki tutaj nie odkryłem - wystarczy, że zajrzysz do poprzednich wątków z listą wpłat. Orientacyjne koszty są znane - nie zmieniają się przecież drastycznie ze zlotu na zlot. Pieklisz się o to, że jeszcze nie wiadomo ile wpłacać - mam nadzieję, że będę miał tą przyjemność aby to właśnie Ciebie umieścić na liście zaksięgowanych wpłat jako pierwszą osobę. Piszesz, że w ciemno wpłacać nie będziesz - czy jest już wątek nawołujący do przelewania kasy? Czy kiedykolwiek zbieraliśmy kasę na zlot nie pisząc jasno jak krowie na rowie gdzie on się odbędzie? Nie, przynajmniej nie za mojej kadencji

Wyluzuj trochę Michał - nic złego się nie dzieje


Racja, czasem lepiej pozostawić pewne kwestie bez komentarza niż pisać tylko po to aby klepać posty


BTW. Ciekaw jestem Dzikus jakie to niby przywileje ma zarząd w związku z piastowaniem swojej funkcji...
  
 
Kolego DzikusPL

Nie wiem czy czytałeś wątek odnośnie ankiety, w którym było jasno napisane że po zakończeniu ankiety Zarząd zajmie się domawianiem szczegółów z wybranym ośrodkiem, a jeśli okaże się, że z różnych względów nie będzie możliwości organizacji imprezy w ośrodku, który wskazany był jako pierwszy, będziemy kontaktować się z ośrodkiem, który zajął 2 miejsce w ankiecie. Więc o czym ty piszesz odnośnie tego że wychodzicie na niesłownych w stosunku do różnych ludzi. Sam pisałeś że Wasza propozycja zajęła 5 miejsce, więc to chyba jasne że organizacji zlotu nie będzie w Nieborowie.

Nie wiem o co Ci chodzi odnośnie zarządu, wg mnie wkurza Cię to że ludzie nie głosowali na Waszą propozycję i nie pozwoliło Wam to się wykazać. Na głosowanie Zarząd wpływu nie miał, więc nie miej do nich pretensji o wybór lokalizacji. Co do wyboru miejsca - trwają rozmowy zarówno z Ośrodkiem, jak i z całym zarządem, więc szczegóły zostaną na dniach podane.

Co do czasu Prezesa - tak się składa że w ostatnim tygodniu jest bardzo zalatany, ma mnóstwo spraw na głowie, ale ludzie nie dajmy się zwariować, przecież dyspozycyjny nie może być non stop. To pierwszy tydzień w jakim rzadko kiedy jest w domu, a i tak fefkowe sprawy załatwia. Wbrew myślom co poniektórych. Tak czy siak więcej czasu poświęca fefkowi jak rodzinie. Niektórym się wydaje że bycie Prezesem to przywilej i wiążą się z nim jakieś profity. Rozśmiesza mnie to. Ja widocznie widzę tylko obowiązki...
  
 
Kalor nie wylewam gorzkich żalów, i niemam pretensji do nikogo jaki padł wybór. Ale nie o to chodzi.
Spójrz ile już osób się pyta o to jaka decyzja została podjęta, i doczekać się nie możemy takowej.
Zamiast tego Tadek spuszcza nas na drzewo prostować banany.
A można było napisać "zgodnie z wyborem większości negocjujemy z ośrodkiem w Międzybrodziu Bialskim" to chyba nie takie trudne.

Od pierwszych dni ankiety nie łudziłem się że zlot będzie w Nieborowie, jednak skoro podaliśmy jakąś propozycję i poczyniliśmy kroki to nie odwołujemy póki nie mamy jednoznacznej ostatecznej odpowiedzi, żeby potem nie wyjść na głupka, że dostaniemy zgodę i dupa.

Powtórzę jeszcze raz, nie chodzi o wylewanie żalów tylko o to że nie chce robić sobie z gęby cholewy. Bo więcej ludzie nie będą chcieli ze mną rozmawiać.

Co do wpłat Kalor to była dygresja do Tadka że zamiast odpowiedzieć na jasno postawione pytanie kazał się wypchać i zbierać kase.
To że zamieścisz w stosownym czasie info ile za co i gdzie wpłacać to nie wątpię. Po prostu wkurzyły mnie wyżej wspomniane słowa które traktują nas bardzo arogancko.


a do BTW: chodziło mi o to aby pamiętać o obowiązkach, a kiedy świadomie się ich podejmujemy to nie wykręcać się "bo kot ma pryszcza na ogonie i nie mogę teraz"



---EDIT---

@Ewelcia

A po zakończeniu ankiety tak trudno było parę słów naskrobać żeby było jakieś oficjalne info? choćby takie zdanie jak podałem w pierwszym akapicie? albo jak to sama napisałaś:
Cytat:
Co do wyboru miejsca - trwają rozmowy zarówno z Ośrodkiem, jak i z całym zarządem, więc szczegóły zostaną na dniach podane.




Cytat:
Co do czasu Prezesa - tak się składa że w ostatnim tygodniu jest bardzo zalatany, ma mnóstwo spraw na głowie, ale ludzie nie dajmy się zwariować, przecież dyspozycyjny nie może być non stop. To pierwszy tydzień w jakim rzadko kiedy jest w domu, a i tak fefkowe sprawy załatwia. Wbrew myślom co poniektórych. Tak czy siak więcej czasu poświęca fefkowi jak rodzinie. Niektórym się wydaje że bycie Prezesem to przywilej i wiążą się z nim jakieś profity. Rozśmiesza mnie to. Ja widocznie widzę tylko obowiązki...


ja też niewiele sypiam bo mam mase roboty, ale nikomu sie nie żalę, nie każę spadać na bambus, czy olewam tylko po prostu robię ile dam radę, a na pytania odpowiadam,
a jak na cos nie mam czasu w danej chwili to szybko o tym INFORMUJĘ że zrobię to czy tamto w późniejszym terminie,



I jeszcze raz do wszystkich, nie mam do nikogo pretensji o wyniki głosowania, ani nie mam zamiaru tu wylewać żalu z powodu takiego wyboru, kto wie może wygrana opcja będzie wielkim sukcesem czego jej życzę.
Po prostu wkurzyła mnie sytuacja gdzie ludzie się pytają o prostą informację i jej dostać nie mogą. A już wpieniła mnie arogancka odpowiedź jaka się w końcu pojawiła.





[ wiadomość edytowana przez: DzikusPL dnia 2010-07-06 14:10:16 ]
  
 
to ja zeby nie zakladac nowego tematu podlacze sie do tego... przegrzebujac siec natknalem sie na taki oto artykul KLIK

Panowie i Panie zamiast sie spierac bierzmy przyklad z klubu przedstawionego w artykule...

I jeszcze jedna sprawa ktora mnie zainteresowala w tym artykule, a mianowice stanowisko "wiceprezesa do spraw medialnych". Rozumiem ze to dzieki niemu artykul ukazal sie na stronie Furious, czy na FEFK rowniez istnieje takie stanowisko??
  
 
Po pierwsze Dzikus w którym zdaniu arogancko się odnosiłem?
Niepotrzebnie wprowadzasz napinke...

Ja się nikomu nie żalę.
Zapraszam na Walne 2011 wtedy możesz zostać prezesem i bedziesz robił co ci się zechce.
Ja osobiscie wogóle nie miałem zamiaru jechać we wrześniu do Nieborowa. I Cliperowi o tym mówiłem na zlocie iż może być to miejsce, ale na Walne a nie teraz...
Jak czytasz forum to wiesz że teraz zloty nie będą tylko w środku Polski(poza Walnym)

  
 
Cytat:
2010-07-06 14:32:00, srvrserver pisze:
to ja zeby nie zakladac nowego tematu podlacze sie do tego... przegrzebujac siec natknalem sie na taki oto artykul KLIK Panowie i Panie zamiast sie spierac bierzmy przyklad z klubu przedstawionego w artykule... I jeszcze jedna sprawa ktora mnie zainteresowala w tym artykule, a mianowice stanowisko "wiceprezesa do spraw medialnych". Rozumiem ze to dzieki niemu artykul ukazal sie na stronie Furious, czy na FEFK rowniez istnieje takie stanowisko??


Nie istnieje... ale możesz Ty się tym np zająć...
Chetny?
  
 
Cytat:
2010-07-06 19:00:04, djtados pisze:
Nie istnieje... ale możesz Ty się tym np zająć... Chetny?



Odbiegając od tematu:
Fajnym pomysłem jest wybór osoby która zbierała by dane od klubowiczy/forumowiczy o spotach, zlotach i imprezach z udziałem FEFK i przekazywała je do różnorakich portali motoryzacyjnych, czy czasopism.
  
 
Chyba nie potrzeba takiej osoby... jak ktoś ma jakieś dojście do mediów to pisze tekst, daje Zarządowi do akceptacji i wysyła. Każdy może wszystko jeśli tylko sam siebie do tego wybierze