Sprężyny od fiata 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak obiecałem informuje o wyniku montażu sprężyn od fiata 126p w tylnym zawieszeniu ESPERO. Człowiek który w ten sposób "zaryzykował" zrobił już na takim wynalazku 12000km - sprężyny się ułożyły a autko resoruje świetnie, tył trzyma się eXtra na zakrętach i jest na tej samej wysokości a ma większe możliwości załadunku. A jednak da się ożenić ESPERO z F126p
Koszt to około 220 zł z materiałem, a więc ... ja się na to piszę, tyle że w pierwszej kolejności końcówki drążków, łożyska tylnich kół , regulacja inst. gasssssowej i ....... wiele innych ops:
  
 


...skoro można więcej załadować to znaczy że sprężyny od malucha są bardziej wytrzymałe na zgniatanie od sprężyn esperowskich? jak z twardością nadwozia? bardziej będziemy czuli wyboje? dupa będzie niżej czy na tej samej wysokości? 220pln kosztują nowe sprężyny razem z montażem? czy przed założeniem takich sprężyn trzeba będzie zmienić zakres pracy amorków?

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
popieram Łukasza - więcej szczegółów !!
  
 
tez bym sie chcial czegos wiecej dowiedziec
  
 
Sorry panowie ale wg mnie to jest rzezbienie w g....
Koszt porzadnych progresywnych sprezyn nie jest nie wiadomo jaki (np. komplet Ventur to okolo 500 pln) i za te cene otrzymujemy porzadny produkt ktory w znaczay sposob poprawia komfort i bezpieczenstwo jazdy (np. Maciek GT ma takie i jak u niego wsiadlem za kolko to potem nie moglem jechac swoim taka roznica)
Jedno jest pewne ja bym nie ekpserymentowal, bo co tanie to drogie

Jadzwin
  
 
mi chodzi glownie o wysokosc(zebyutwardzic a nie obnizac)ma separatory na sprezynach ale to jeszcze nie to czego szukam....ja juz mam problemy z kraweznikami a kolejne 3 cm to dla mnie samobojstwo