SPOT TORUŃSKI 21.09

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie zapraszam wszystkich klubowiczów jak i miłośników pojazdów FSO na spocik w Toruniu,który tradycyjnie odbędzie się na PARKINGU UMK w NIEDZIELĘ 21.09 o godzinie 12:00.Mam nadzieję,że termin pasuje wszystkim zainteresowanym.Spocik nieprzypadkowo odbędzie się 21 września - tego dnia (niestety) witamy jesień...
  
 
to się fajno składa! pewnie się pojawię... chociaż przeglądu nie ma...
  
 
No zapowiada się świetna zabawa. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  
 
Na mnie możecie liczyć.
  
 
jeszcze jedno - jakby ktoś wziął filmik ze spotu to by było extra.
do zobaczenia =)
  
 
Mam nadzieje że coś posunę ostro do przodu z mechanicznych spraw - nie chciałbym jechać w tym stanie bo nawet 100kph nie moge teraz poleciec . Żeby tylko resory i heble zrobić (ciche marzenie ). A może jeszcze sie uda przekładnie kierowniczą wymienić...
  
 
hym.......jak ddobrze pojdzie to moze sie pojawie)przy okazji zwiedze sobie Torunprosze namiarki na jakis nocleg;d tani hotelik czy cos takiego)
  
 
Cytat:
2003-09-08 20:48:24, czeczun pisze:
jeszcze jedno - jakby ktoś wziął filmik ze spotu to by było extra.
do zobaczenia =)


Nie ma sprawy. Wszystko będzie gotowe. Przy okazji będzie film z II Spotu Bydgoskiego.
  
 
Jezeli tylko bede w stanie to napewno sie zjawie.
  
 
No proszę w ciągu 2 godzin siedmiu chętnych na udział w spocie

tak sobie myślę że i może ja bym wybrał w końcu obejrzeć tą słynną karetkę - nie przyjechał "machomet do góry (na zlot)" to "góra przyjedzie do machometa"
  
 
Cytat:
2003-09-08 22:05:31, GDA pisze:
No proszę w ciągu 2 godzin siedmiu chętnych na udział w spocie

tak sobie myślę że i może ja bym wybrał w końcu obejrzeć tą słynną karetkę - nie przyjechał "machomet do góry (na zlot)" to "góra przyjedzie do machometa"

Przyjeżdżaj GDA,ale nie tak jak na ATS,kiedy wybrałeś truskawki Ale muszę Cię rozczarować,bo być może kombika nie będzie na spocie A to dlatego,że będzie się lakierował.Jednak to nic pewnego.W razie czego zabiorę się z Jeffem,lub przyjadę... Polonezem kombi Ale jeszcze jest czas,zobaczymy...
  
 
Będę, razem z moim zardzewiałym mustangiem!

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
jak juz pisalem na forum f&f jestem na tak tylko nie wiem jak ze szkola bo moge miec jakas jazde. ale chcialbym sie pojawic na pierwszym spocie w zyciu wiec wypatrujcie czarnego picka
  
 
Lafaar, to psisko na masce to mustang?
  
 
nie, maska należy do zardzewiałego mustanga, a psisko to "Klucha" marki Basset

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2003-09-09 00:07:58, vievior pisze:
(...) wypatrujcie czarnego picka


Nie trzeba wypatrywać, jego nie da się nie zauważyć
  
 
Panowie pomozcie - tak sie zastanawiam z moja kobitka ze skoczymy do was na spocik i odrazu obejrzec sobie wspanialy gród Toruń ale sprawa si ema nastepujaco:

Porzebuje nocleg bo bym wyjechal sobie w sobote rano,dajcie jakies namiarki na cos taniego!!
Nastepnie jakiegos przewodnikahhiih aby nas oprowadzil


czekam na propozycje.

no Wiecie z Gliwic nie tak blisko wiec dajcie konkrety
  
 
Cytat:
2003-09-09 15:50:48, Frycek pisze:
Panowie pomozcie - tak sie zastanawiam z moja kobitka ze skoczymy do was na spocik i odrazu obejrzec sobie wspanialy gród Toruń ale sprawa si ema nastepujaco:

Porzebuje nocleg bo bym wyjechal sobie w sobote rano,dajcie jakies namiarki na cos taniego!!
Nastepnie jakiegos przewodnikahhiih aby nas oprowadzil


czekam na propozycje.

no Wiecie z Gliwic nie tak blisko wiec dajcie konkrety


Koledzy z Torunia powinni coś poradzić. Ja niestety nie znam dobrze tych okolic i nie wiem, gdzie można coś sensownego wypatrzyć.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-09-09 15:53:46, Jeff_Colby pisze:
(...) Ja niestety nie znam dobrze tych okolic i nie wiem, gdzie można coś sensownego wypatrzyć.



Spoko Jeff, jak będzie jeszcze w miarę ciepło to na pewno będzie można w paru miejscach wypatrzyć coś seksownego
  
 
Frycek: jako przewodnik moge słuzyć, jeśli chodzi o nocleg to się spróbuję zorientować i dam znać.

-----------------
Nic ciekawego.