Naprawy w nowym nabytku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy koledzy mam wazne pytanka:

1. Ile wynosi wartosc zbieznosci (gadalem z przyznaje podjeb... mechanikiem i mowi jakie sa wartosci max. zbieznosci bo moze mi to ustawic na komputerku) przyznaje pilem wowczas z nim ;] i nie mam pojecia o tych liczbach.

2. Jakie oleje trzeba wlewac do lady 1300 model 2107 jak cos mozliwosc zalatwienia 10w40 ale na tym nie chce oszczedzac wiec jak zalatwi jakis tanszy wole wlac lepszy swoj wlasny ;] chodzi mi o most skrzynie i silnik.

3. Czy pod blokiem da sie wyregulowac silnik przy pomocy kluczy i wiedzy mechanika ;] ktory to robi.

Prosze o szybka odpowiedz gdyz na dzien 09.09.03 na godzine 9.00 musze miec odpowiedz na te pytanka
 
 
Sorki to ja vodz w poprzednim poscie
  
 
1. Nie wiem
2. Lej dobry mineralny ( 15W40 ), chyba że od nowości jeździła na 10W40, w co wątpię - to jest półsyntetyk. Co do mostu to nie wiem bo miałem Samarkę.
3. Co rozumiesz poprzez ustawienie pod blokiem - jeżeli gaźnik - do tego potrzebny będzie analizator spalin, więc dupa blada. Łady nie da się dobrze ustawic na ucho.
  
 
1.Co do wartości zbierzności
Nie wiem czy chodzi akurat o to , ale jak mi to ostatni robili to wartość ustalili na +0,15.
pozdrawiam
2. Ja mam Elf sporti 15w40 i jest OK. Co do skrzyni i mostu to nie mam pojęcia
3. Zapłon - mając stroboskopa to ustawisz, ale gażnik to nie za bardzo
pozdrawiam
  
 
Thx gaznik beda mi ustawiac na przyzadach u siebie ale to co da sie recznie bedzie robione pod blokiem olej kupie moze jeszcze dzis dzienks jeszcze raz za pomoc