Jak skompletować zestaw??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sprawa wygląda tak... mam Essa Mk5 RS2000

na przodzie w drzwiach głośniki pioneer ale nie mogę znaleść zdjęcia(mniejsza o to) głośniki naprawde fajne i dobre.... w uszach szumi ostro chodzi mi o tył- dostałem głośniki 6X9 jakiejś firmy First.

gość od którego je dostałem mówił że działają tylko ze wzmacniaczem- ku mojemu zdiwieniu jednak się mylił bo graja na orginalnym raidio z Opla VDO cdr 500

jednak grają słabo jak na ich wielkość. posiadałem głośnik Magnata i ten to naprawdę grał ostro mimo że średnie tony nie działały!

może jakaś pomoc co zrobić żeby był dobry bas i nute było słychać naprawde dobrze



a i jeszcze pytanie co do podłączenia. głośniki Firsta 6x9 mają 4 wejścia na zasilanie a magnata tylko 2... jak to podłączyć żeby dobrze grało???
  
 
ale tytul to wola o pomste do nieba. jaki zestaw, czego? pomagajac sobie, pomagasz tez innym.
  
 
kurde... nie wiedziałem jaki tytuł podać to napisałem takie coś nie moja wina że pisałem na szybko
  
 
ups... za szybko przeczytałem temat Twojego wątku... Myślałem że o coś innego Ci chodzi....
  
 
Cytat:
2010-07-19 16:48:08, Orzel2808 pisze:
kurde... nie wiedziałem jaki tytuł podać to napisałem takie coś nie moja wina że pisałem na szybko



jest cos takiego jak edycja watku w pierwszym poscie i tam mozesz wyedytowac tytul.


Cytat:
ups... za szybko przeczytałem temat Twojego wątku... Myślałem że o coś innego Ci chodzi....



swierszczu nie ty jeden sie nadziales na tytul
  
 
zależy co chcesz osiągnąć i jakie pieniądze wchodzą w grę poza tym czy ma być głośno i czysto czy to i to pozdrawiam lemek
  
 
Taka moja sugestia odpuść sobie firsta zero basu i efektu jeśli chcesz dość tanio załatwić sprawę to kup np to BOSCHMANN XLR-9949 S koszt niedrogi a zabawy jest trochę, powiec jeszcze co napędza to wszystko i ile masz na wyjściu z radia pozdro lemek
  
 
jeżeli chodzi o kase to słabo.... zapłaciłem OC za 816 zł a czeka mnie jeszcze koszt przerejestowania wiec z kasą krótko mówiąc słabiutko i cienizna. jednak gdybym miał kase to na 100% kupiłbym głośniczki Magnata 369....
  
 
Panowie jedno małe pytanko. Zmieszczą się głośniki o głębokości montażowej 66mm do drzwi w escorcie mk7????
  
 
tylko rzeźba, ja mam/miałem głośniki 69mm i musiałem do dystansu powee dorabiać jeszcze 1,2cm dystans i przerabiać tapicerkę, a i tak do końca maskownica nie trzymała.