Yaris 60K-ile za przeglad?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oddalem dzisiaj do Wisniewskiego w Mosciskach.Doradca serwisowy krzyknal 1200pln...Duzo to czy malo? Ile placiliscie za ten przeglad?
  
 
gorszego ASO nei bylo juz chyba
  
 
Cytat:
2003-09-09 10:44:08, conte pisze:
gorszego ASO nei bylo juz chyba


ASO IMO jest calkiem niezle...ale ta cena...
  
 
qrde mol, Dman nie mów nawet, że nie zadzwoniłeś do innych ASO i nie wiesz ile tam kosztuje

Zawsze powinni powiedzieć co wchodzi w zakres przeglądu i ile to kosztuje, sztuka po sztuce.

Głupi filtr przeciwpyłkowy do Corolli kosztuje w zależności od warsztatu 120-200 zł, dodaj do tego tarcze, rozrząd, olej, filtry, wycieraczki i się uzbiera.
  
 
Kiedyś już ten link umieszczałam:

Koszty przeglądów Włocławek

A osobiscie wydaje mi sie to trochę dużo
  
 
ale Wloclawek to nie Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
A osobiscie wydaje mi sie to trochę dużo


Trochę dużo?
Jestem w szoku!
  
 
Cytat:
2003-09-09 11:39:03, ron pisze:
Trochę dużo?
Jestem w szoku!


No tak...dzisiaj rano pojechalem z poprawianiem blacharki a ze zostalo do 60K 1500km to pomyslalem, ze nie bede sie chrzanil 2 razy i zrobie od razu przeglad...troche mi sie nogi ugiely...
Ale najpierw robia blacharke a dopiero po 14:00 ma byc wymiana rozrusznika i przeglad...wiec jeszcze moge sie wycofac vel negocjowac "ciekawsza" stawke...
  
 
666 jak możesz to napisz co Ci zrobili i za ile?

(Tak swoją drogą to tyle ostatnio kosztował przegląd kangoo po 100.000 km, ale renault ma chyba najdroższy serwis, nie zrobili nic specjalnego olej, filtry, wycieraczki, osłona przegubu.)
  
 
Ponegocjuj, skoro mają z Ciebie/ubezpieczenie kasę za blacharkę, to powinni dać przynajmniej kilkuprocentową zniżkę na przegląd.

Spytaj jaki dadzą olej, bo tu są różne ceny w zależności od producenta i rodzaju) i o pozostałe elementy i płyny podlegające wymianie. Nawet majac mało czasu, mozesz zrobić w soboty przegląd gdzieś indziej.
  
 
Cytat:
2003-09-09 12:08:49, jackal pisze:
Ponegocjuj, skoro mają z Ciebie/ubezpieczenie kasę za blacharkę, to powinni dać przynajmniej kilkuprocentową zniżkę na przegląd.

Spytaj jaki dadzą olej, bo tu są różne ceny w zależności od producenta i rodzaju) i o pozostałe elementy i płyny podlegające wymianie.



Juz dzwonilem w tej sprawie...Wolska chce 1050 za to samo...Powiedzieli, ze sproja zejsc z ceny za calosc...Ale jak sie dowiem, ze kolejny raz wyszlo u nich najdrozej to "Kansas is going bye bye"...A przeglad dopiero ma byc robiony...wymiana wszystkich plynow + swiece + jakies tam duperele...
  
 
Cytat:
2003-09-09 12:12:22, Dman-666 pisze:
Juz dzwonilem w tej sprawie...Wolska chce 1050 za to samo...Powiedzieli, ze sproja zejsc z ceny za calosc...Ale jak sie dowiem, ze kolejny raz wyszlo u nich najdrozej to "Kansas is going bye bye"...A przeglad dopiero ma byc robiony...wymiana wszystkich plynow + swiece + jakies tam duperele...



Takie duperele decydują o cenie całości, a drobiazgi do 50 zł, powinni Ci dać gratis, skoro jesteś takim dobrym klientem

Za bardzo naciskać nie możesz, bo to Twoje auto wymaga przegladu, a nie ich.