3 radia do 300pln - co wybrac??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

jade dzis na zakupy i nie wiem na ktore radio zdecydowac sie:

1) Pionner DEH-2100UB

2) LG LCS500UR

3) JVC KD-R35 (mój kandydat nr 1)

Prosze o opinie
  
 
Jeśli chodzi o radio JVC to posiadam właśnie ten model tylko bez wejścia na USB podłączone pod dwa 100w głośniki JVC 10 cm i gra bardzo ładnie, mogę polecić
Zastanowiłbym się nad radiem LG bo wiesz... 3 waty więcej
  
 
Cytat:
2010-07-27 11:13:49, marek2485 pisze:
Jeśli chodzi o radio JVC to posiadam właśnie ten model tylko bez wejścia na USB podłączone pod dwa 100w głośniki JVC 10 cm i gra bardzo ładnie, mogę polecić Zastanowiłbym się nad radiem LG bo wiesz... 3 waty więcej



Dzięki za podzielenie się doświadczeniem z użytkowania. Straty tych 3W "więcej" od LG to mi nie zal
  
 
ja posiadam kd-r33 i również polecam, mam je ponad rok i nawet guziki nie są wytarte
  
 
Co do LG to zdecydowanie nie polecam, bardzo słabo to u mnie grało. Robiłem u siebie odsłuch na kilku radiach i najlepiej w moim przedziale cenowym wypadł Kenwood KDC-W4044UGY. Mogę go zdecydowanie polecić, powinieneś się zmieścić w swoim przedziale cenowym. Pozdrawiam!
  
 
ja rok temu kupiłem Kenwood KDC 3041g , jest troszke tańszy ale świetnie gra
  
 
Cytat:
2010-07-27 13:20:59, tevenet pisze:
Co do LG to zdecydowanie nie polecam, bardzo słabo to u mnie grało. Robiłem u siebie odsłuch na kilku radiach i najlepiej w moim przedziale cenowym wypadł Kenwood KDC-W4044UGY. Mogę go zdecydowanie polecić, powinieneś się zmieścić w swoim przedziale cenowym. Pozdrawiam!



Znalazlem taki model: Kenwood KDC-4047UG calkiem fajny, obsluguje ACC, tylko w specyfikacji brak loudness'u:/
  
 
Ja mam od 3 lat Pioneera DEH 3900 i śmiga elegancko.Panel wygląda całkiem dobrze,a od roku nie mam etui do niego.Słucham głównie płyt i laser nadal działa bez zarzutu,a jeszcze w escorcie często była taka wilgoć,że płyty były dosłownie mokre (zauważyłem to jak zmieniałem płyte przed ruszeniem) co nie przeszkadzało w ich odtwarzaniu.

Raz podpiąłem jakiegoś Kenwoda który co prawda troche mocniej zagrał,ale bass to było jakieś łupanie,a do tego czas oczekiwania na odtworzenie płyty,był chyba z 3-4 razy dłuższy niż u mnie.


[ wiadomość edytowana przez: kroczak dnia 2010-07-27 20:30:19 ]
  
 
Polecam pioneera, ja mam DEH 4000UB, USB extra sprawa. Fajne radio za takie pieniądze.
  
 
RMS in Watt pro Kanal: 20 W

nie nalezy wierzyc w moce wieksze niz 19-21W
  
 
Cytat:
2010-07-27 19:20:56, CKsrv pisze:
RMS in Watt pro Kanal: 20 W nie nalezy wierzyc w moce wieksze niz 19-21W



Dokładnie,w mojej instrukcji jest napisane,że mam 4x21W RMS,a na sprzęcie oczywiście moc max 4x50W.
  
 
Temat do zamkniecia. W sklepie jak to w sklepie: to co mnie interesowalo bylo z "wystawki":/ Zainwestowalem w multicolorowy wyswietlacz: JVC KD-R511, na przyszlosc bedzie do kazdego podswietlenia deski.

Dzięki wszystkim za udział

[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-07-27 20:52:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-07-27 20:53:12 ]
  
 
Osobiście mam JVC KD-R 601.Zacny sprzęt,ale do zmiany kanałów radia i wielofunkcyjności jednego przycisku,trzeba się przyzwyczaić.Ale radio daje radę.
 
 
Cytat:
2010-07-27 21:24:48, przemo2 pisze:
Osobiście mam JVC KD-R 601.Zacny sprzęt,ale do zmiany kanałów radia i wielofunkcyjności jednego przycisku,trzeba się przyzwyczaić.Ale radio daje radę.



Do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic - kwestia przyzwyczajenia Ciekawe czy nie bedzie mnie czekal jakis problem z podlaczeniem - bedzie trzeba posprawdzac kabelki bo sprzet pojdzie z dymem jeszcze

[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-07-27 21:42:00 ]