Czy warto kupić używane radyjko??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie odnosnie radia uzywanego, czy warto w ogole kupowac uzywany radioodtwarzacz??
Zastanawiam sie nad jakims ALPINE'm, ale nie wiem jaki model wybrac, moze napisalibyscie jakie modele tej firmy sa godne uwagi.
Dodam, ze wczoraj kupilem, zestaw separowany HELIX Blue 62.
Co do wzmacniacza to na razie mnie nie stac, ale nie dlugo zakupie.
Chcialbym, aby radio bylo na tyle dobre, zeby cos wycisnely z tych glsniczkow. No chyba, ze proponujecie radio innej firmy??
Z gory dzieki za odpowiedz.

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2010-08-02 21:46:27 ]
[ powód edycji: Z powodu niejasnego tytułu ]
  
 
Witam, jeśli radyjko jest w dobrym stanie wszystko działa i cena Tobie odpowiada to kupuj A co do firmy radia to kazdy chwali swoje Ja posiadam Pionnera dość żadny model deh-5200 SD fajnie wyglada ale brakuje mu czegoś, jak dla mnie jak to pionner gra "plastikowo" a jeśli chodzi o Alpine to jest lider w Car Audio co do modelu to zalezy ile gotowki masz na wydanie na radio. ale juz najnizszy model "alpiny" gra ladnie
  
 
Kolega na pewno czekał dwa lata na odpowiedź...
  
 


za odgrzanie starego kotleta
  
 
Julek a nie masz tam gdzies do wstawienia maliny
  
 
Brawo
  
 
nie zwróciłem uwagi na date :d
  
 
Ważne, że kolega stara się pomóc chociaż na forum jest dopiero 2 dni
  
 
i chwała mu za to że chce pomóc. Kol. konsii nie przejmuj się żartami, dobre żarty nie są złe, wczuj się w forum baw się dobrze.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach