Prośba o pomoc w odzyskaniu skradzionego sprzętu!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moi drodzy, w dniu dzisiejszym przyszłej parze młodej - Kuli69 i Adze okradziono mieszkanie. Mieszkanie było bardzo splądrowane i zaginęło trochę sprzętu
Na prośbę Adama zamieszczam dane sprzętów które między innymi skradziono - gdybyście przypadkowo zauważyli je na allegro tudzież innej stronce bądź też natknęli się na sprzedawcę.....

Laptop Dell Inspiron 1525 - niebieski, otarte rogi, matryca porysowana od klawiatury, servis TAG 4835Q3J

Notebook Samsung N130 czarny, SN ZJZX93ESA02951

Aparat fotograficzny Sony Alfa 300 DSLRA300K
P-84363155-H
S 01-2047648-H
+ grip z pilotem, Lampa błyskowa HVL-F56AM, niestety brak numeru.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech da znać.
  
 
Wyrazy współczucia dla klubowych kulek....

Chuj może człowieka strzelić jak pomyśli o tych co idą na łatwiznę i żerują na czyjejś własności.

Mi samemu (a ściślej mojej ślubnej) miesiąc temu podprowadzili spod sklepu rower za ponad 2.000zł. Co ciekawe jeszcze tego samego dnia (po jakiejś 1 godz.) doszedłem kto to zrobił, wskazałem sprawce policji, która go tylko przesłuchała i jako, że nie znaleźli już skradzionego sprzętu wypuścili go wolno...

Trzymajcie się Kulątka i oby choć trochu Wam się odnalazło!
  
 
Banda złodzieji i decydentów!

Tyle powiem; jak Wam się uda to bedzie NAPRAWDĘ FART !

Mojego kumpla podobnie splondrowano w Styczniu - Sylwester (mieli czas) nawet sztućce pozabierali i próbowali pralkę wynieść ! Wie kto co i jak, jest dużo poszlak (nawet nagrnanie wideo z kamery przemysłowej policji ) ale potencjalnie mając sprawcę i zeby zrobić przeszukanie musi być w 100% pewien, że to ON/Oni bo inaczej beknie ...) i standard procedury policyjne, kupa podobnych spraw itp! Zanim to wszystko dojdzie do skutku to im juz sprawę umożą i pozamiatane. Nikt nie raczył nawet przejżeć nagrań z taśmy .. poprostu porażka w biały dzień. Z tego co zgineło Wartość ok 15 tys ... na 5-6 wyliczyli . Jak do tej pory cisza. Nic się nie znalazło.

Pogodzili się ...

Powodzenia w Szukaniu sprawcy i sprzętu! 3m Cie się.



[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2010-08-12 17:09:40 ]
  
 
Wiem co czują... łącze sie w bólu... niespełna 3 lata temu wyczysczono mi mieszkanie do zera... nie zostało nic!!!Nawet korek z wanny mi ukradli... A jeszcze nie zdązyłem sie wprowadzic...