[WA] W dniu dzisiejszym Seba opuszcza grono kawalerów.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Korzystając z okazji, zupełnie bez zgody i wiedzy Seby a może i przy jego zdecydowanym sprzeciwie pragnę poinformować szanownych kolegów iż w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych zmienia on swój stan cywilny.

Z tej okazji życzę ci wszelkiej pomyślności, szczęścia i radości na nowej drodze życia.Wiem że dokonałeś słusznego wyboru,a z racji tego iż sam jestem prawie 5 lat po ślubie gwarantuje ci że teraz wszystko będzie lepsze.


PS.Tego nie będę mógł powiedzieć ci dziś osobiście na ślubie, żeby Ania nie usłyszała, więc napisze tu :Złóż przysięgę, odbierz dokumenty potwierdzające fakt posiadania żony i do pracy. A powiem ci z własnego doświadczenia że wychowanie żony to długa ciężka i mozolna praca

[ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2010-08-28 10:14:48 ]
  
 
Ale zbieg okolicznosci Wszedlem na forum kilka sekund po Twoim poscie

Dzieki za zyczenia

Drodzy klubowicze,jak na Escorciarza przystalo zaszczytu mial dostapic moj Cabsik w ostatniej drodze kawalera i pierwszej zenkosia ,ale pogoda nam szyki miesza i chyba sie nie uda Szkoda
  
 
Pamiętaj o NAS
Po ślubie to nie wiem czy żona ci pozwoli na FEFK..


  
 
Seba dopiero? Ja tam myślałem że ty już dawno z GPS-em latasz Wszystkiego najlepszego!
  
 
Seba,może lepiej kawy się napij...? Hehehe... Oczywiście najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojej przyszłej żony na Waszej wspólnej nowej drodze życia.

NAJLEPSZEGO SEBA.
 
 
Cóż Seba, szerokości i wszystkiego najlepszego.

Tadek, może nie tylko nam się tak wyrozumiałe kobiety trafiły, może i Seba rodzinnie będzie na Zloty zapadał
  
 
Seba,trzymaj się i nie daj się pamiętaj,kobite trzymać krótko,jak popuścisz to po tobie
Znam to z autopsji.
  
 
Najlepszego
  
 
Życzę szczęścia i powodzenia

ja natomiast kawalerem przestanę być w maju ale to jeszcze sporo czasu
  
 
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
  
 
Gratuluję Seba, może jakieś spy foto by ktoś zarzucił.
O pogodę niech się nie martwi, my z Luksasem też pannę wieźliśmy w nie najlepszą pogodę. Trochę pomarzła ale wrażenia bezcenne.


Pamiętam jak Dkorek pokazał foty z Remarqowych zaślubin ale to już pięć lat temu....

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Seba
  
 
Gratki

Przed godzina rowniez Pre100n opuscil zacne grono kawalerow
  
 
najlepszego na nowej drodze.
  
 
Cytat:
2010-08-28 18:25:49, Piter20 pisze:
Gratki Przed godzina rowniez Pre100n opuscil zacne grono kawalerow



Pre100n też ? Ja pierdziu, normalnie jakaś plaga
  
 
Kurde, to może przez te zloty, jeździsz to się żenisz.
To ja nie jadę...

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Dziekuje za zyczenia,
weselisko wg gosci i nas "mlodych" udane
  
 
Seba - wszystkiego najlepszego dla Was obojga teraz tylko czekac na pierwsza ''papierową'' rocznice
  
 
najlepszego seba
  
 
my rowniez skladamy najlepsze zyczenia - dobra data