Wskażnik poziomu paliwa!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę wszystkich o pomoc,dzisiaj rano wyjeżdżając moim Espero zauważyłem,że wskażnik poziomu paliwa Mi nie działa a wiem że paliwa mam ponad pół bo wczoraj tankowałem.Sprawdzałem bezpieczniki i przy zbiorniku te kabelki i nic nie wiem co się dzieje.Proszę o pomoc jakąś poradę bo MNie szlak jasny trafi.
Dzieki!!!
  
 
Cytat:
2010-09-04 13:21:16, nergal4118511 pisze:
Proszę wszystkich o pomoc,dzisiaj rano wyjeżdżając moim Espero zauważyłem,że wskażnik poziomu paliwa Mi nie działa a wiem że paliwa mam ponad pół bo wczoraj tankowałem.Sprawdzałem bezpieczniki i przy zbiorniku te kabelki i nic nie wiem co się dzieje.Proszę o pomoc jakąś poradę bo MNie szlak jasny trafi. Dzieki!!!


pisze się "szlag" jeśli już .... iiii...korzysta z WYSZUKIWARKI !

/trop ze złączami przy zbiorniku dobry ale poczytaj bo są też inne możliwości /
  
 
Cytat:
2010-09-04 13:21:16, nergal4118511 pisze:
Proszę wszystkich o pomoc,dzisiaj rano wyjeżdżając moim Espero zauważyłem,że wskażnik poziomu paliwa Mi nie działa a wiem że paliwa mam ponad pół bo wczoraj tankowałem.Sprawdzałem bezpieczniki i przy zbiorniku te kabelki i nic nie wiem co się dzieje.Proszę o pomoc jakąś poradę bo MNie szlak jasny trafi. Dzieki!!!


prawdopodobnie pół litra paliwa wskaźnik nie pokaże...zatankuj przynajmniej 10 litrów to wtedy wskazówka się ruszy...
  
 
kolego miałem niedawno taki sam przypadek czujnik poziomu paliwa mam nowy i nagle przestał wskazywać działo się to przy padającym deszczu jak jest sucho to pokazuje ok. zaznaczam nie dzieje sie to stale .myślę ze winna jest woda . pozdrawiam jurekkloda
  
 
Wcześniej pisałem że mam ponad pół zbiornika Pb to co mam wspólnego to że pół litra nie pokaże.
  
 
Cytat:
2010-09-05 07:22:30, nergal4118511 pisze:
Wcześniej pisałem że mam ponad pół zbiornika Pb to co mam wspólnego to że pół litra nie pokaże.



ja bym nie był taki oszczędny w słowach na Twoim miejscu ..za taką odpowiedź desperosa na glebę i buty!! /to taka nowa "technika reakcji" wprowadzana przez żółtodziobów /



P.S. a serio - popatrz co wcześniej napisałeś i ..nie wstawaj w niedzielę tak wcześnie , w dodatku lewą nogą
  
 
Cytat:
2010-09-05 10:55:14, bogdan1 pisze:
ja bym nie był taki oszczędny w słowach na Twoim miejscu ..za taką odpowiedź desperosa na glebę i buty!! /to taka nowa "technika reakcji" wprowadzana przez żółtodziobów / P.S. a serio - popatrz co wcześniej napisałeś i ..nie wstawaj w niedzielę tak wcześnie , w dodatku lewą nogą

[QUOTE]


Myślałem że to forum jest po to żeby pomóc takim jak Ja,a nie żeby się naśmiewać z braku wiedzy na temat np.Espero być może kiedyś ktoś z wszechwiedzących będzie potrzebował pomocy o takiego laika jak Ja i być może wtedy też będę pisał o d...e Maryny.
Dziękuję za okazaną pomoc.
  
 
Zupełnie już Ci padło na poczucie humoru

Nie widzę ani jednego zdania żeby ktoś z Ciebie się naśmiewał !

.. próbuję pobudzić Twoją inicjatywę , bo temat na 100% był poruszany na forum, a po to właśnie jest WYSZUKIWARKA, żeby z wiedzy forumowiczów korzystać ! ..

Ty oczekujesz podania gotowca na złotej tacy , a przecie nikt nie jest alfą i omegą - Ktoś pewnie problem rozwiązał ...wystarczy troszkę chcieć i poszukać , a nie miotać się i obrażać

Powodzenia!
  
 
Tych kabelków przy zbiorniku nie sprawdzamy tylko wzrokowo, trzeba je porozpinać i wszystko dokładnie wyczyścić.
W większości przypadków pomaga.
  
 
W Moim przypadku to w 100% pomogło wyczyszczenie tych styków.