PYTANIE ZA 100 pkt.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedyś dawno dawno temu na "starym" forum odezwała się pewna NIEWIASTA czy jeszcze "nas" czyta czy już sprzedała ESPERAKA???
Pozdrawiam G
  
 


...co do niewiast to coraz częściej widuję je za kółkiem Esperaków! Tydzień temu aż trzy razy w tym samym dniu zobaczyłem całkiem zajebi... blądyneczki i każda z nich miała zielonego Esperaka. Oczywiście to nie była ciągle ta sama i za każdym razem było to w innej cześci miasta. Największym szokiem był dla mnie widok jeszcze sprzed wakacji gdy zobaczyłem na Ursynowie całkiem powabną dupcie która jechała srebrnym Esperakiem, który miał wszystkie szyby tak przyciemnione że z boku nic nie było widać + do tego łubu dubu w bagażniku!

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
Jestes stronniczy, niewiasty byly dwie!!
Asia i Beatka!!

Dziewczyny Ptaszyny
Łukaszu, "łubu dubu w bagazniku" to chyba dobre okreslenie na nasze butle z gazem.

[ wiadomość edytowana przez: Ptaszyna dnia 2002-09-20 20:41:49 ]
  
 
Nnnnno właśnie dwie miałem na myśli!!! (MEA CULPA!!)
CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE MIŁO BY BYŁO GDYBY SIĘ ODEZWAŁY
Może choć jeden malutki pościk??

Pozdrawiam G
  
 
A tak swoja drogą, jak mija was jakiś ESPERAK nie dręczy was taka myśl : CZY ON* ONA* WIE O ISTNIENIU TEJ STRONKI????
lub: "MOŻE PISZE NA FORUM A JA O TYM NIE WIEM I NIGDY SIE NIE DOWIEM"????

*niepotrzebne skreślić.

Takie mnie siakieś refleksje przy piwku naszły

Pozdrawiam G
  
 
Lukasz kiedys przygotowal fajna ulotke ktora mozna bylo wkladac za szybe z informacja o forum. Osobiscie rozdalem z 15 ale nie wiem jakie efekty to dalo.
Mozna by sprobowac porozdawac tego wiecej.
Bo czym wiecej czlonkow tym lepiej


Jadzwin
  
 


Ja o mojej ulotce wcale nie zapomniałem! Mam ją zapisaną na kompie i na bierząco ją sobie drukuję! Zawsze wożę około 20 sztuk w samochodzie i jak przejeżdża obok mnie jakieś Espero lub stoimy obok siebie na światłach lub w korku, to otwieram szybkę i wręczam ulotkę. Najcześciej jednak wżucam je pod wycieraczki gdy wychodzę nocą z psem na spacer.
I tutaj prośba do Lasombry aby umieścił ulotkę na stronce tak aby każdy mógł sobie ją ściągnąć i druknąć.
A Tobie Grzegorzu powiem że mam takie same myśłi jak ty gdy widzę jadącego Esperaka. Najgorsze jest jednak to że gdy z niecierpliwieniem spoglądam kto siedzi za kierownicą to przeważnie zastaję tam jakiegoś dziadka


PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
no na to jest proste lekarstwo..przerabialismy juz to..naklejka klubowa czy tez forumowa jak kto woli i wszystko by bylo jasne..) ktos sie mial tym zajac chyba ale nie wiem czy na fali jednej z krytyk nowego klubu pomysl ie upadl..a szkoda by bylo..

pozdro