[MK7] Czy fotele uszatki pasują bez problemu do mk7??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

jak w temacie, czy fotele takie jak na zdjeciu, tzw. "uszatki" pasują bez problemów i przeróbek do mk7?
  
 
na 90% nie. jak dobrze widze to są fotele z mk5 i mają węższe szyny
  
 
Jedynym problemem są szyny(prowadnice). Buda mk7 ma inną podłogę. Uszatki chcesz wsadzić z wersji mk5 gdzie podłoga miała inną konstrukcje/mocowanie foteli. Porównując uszatki i fotele z mk7 to różnicą są właśnie szyny, mocowanie śrub jak również sposób i miejsce dźwigienki do przesuwania(w jednym pręt a w drugim linka)...
  
 
kiedyś miałem sprawdzić czy pianke siedzenia i oparcie (bądz też samą piankę) mk5 da się możliwie łatwo połączyć z fotelem mk7 (właśnie na uszatkach) ale ostatecznie projekt nie doszedł do skutku.
Nie wiem czy ktoś tego próbował.
  
 
temat foteli wałkowany kilkakrotnie, polecam przeszukać forum zanim kolejny raz powstanie na ten temat topic.

...eh... kolejny raz to pisze: W 94r. (MK6) jest zamiana szyn, na szersze i masywniejsze (MK6 z 93r. maja jeszcze stary typ, a z 94r. juz nowy taki sam jak w MK7 do konca produkcji)
  
 
Ale chcieć znaczy móc . Sam wstawiałem kiedyś fotele z cougar'a. Rzeźby trochę było, wydawało mi się, że będą wygodniejsze od uszatek....... Niestety, to że skórzane i w elektryce to nie wszystko. Wyleciały szybciej niż zawitały. Uszatki moim zdaniem są warte zachodu pobawienia się z przeróbką mocowań. Świetnie trzymają w zakrętach i są wygodne w dłuższych trasach.

Ps.: Mam 2 wolne komplety (gdyby ktoś potrzebował)
  
 
tutaj masz moją fotorelacje z przekładki foteli z mkVII do mkV, ty będziesz robić na odwrót

fotele z mkVII w budzie z mkV