Średnica montażowa głośnika w ramce.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,

w związku z chęcią zamontowania nowych głośników na przód cały wieczór przeczesywałem forum w poszukiwaniu wymiarów standardowych głośników.

Jedynej informacji jakiej mi brak to średnica montażowa głośnika w standardowej ramce (średnica zaznaczona na zielono)



Na forum są zawarte informacje tylko o średnicy głośnika, wspomniano także że wchodzą niektóre głośniki 13-tki. W związku z tym może uda mi się dobrać taki, który ma odpowiedni otwór montażowy i obędzie się bez "druciarstwa".
  
 
mam wlasnie taki glosnik w rece i mierzac ta plastikowa obudowe od tylu dokladnie tak jak ty to zaznaczyles na fotce ma 94mm dodam iz nie jest idealnie okragla (czyt. jajko) i w najszerszym miejscu ma 97mm
  
 
ja zastapilem stare glosniki tymi : Głośniki HELIX DB 52.1 Dark Blue <-- wpisz ta nazwe i zobacz
jutro jak mi sie uda zapodam fotki jak to wyglada
  
 
Cytat:
2010-10-24 23:40:34, srvrserver pisze:
mam wlasnie taki glosnik w rece i mierzac ta plastikowa obudowe od tylu dokladnie tak jak ty to zaznaczyles na fotce ma 94mm dodam iz nie jest idealnie okragla (czyt. jajko) i w najszerszym miejscu ma 97mm



Dzięki bardzo za pomoc i fatygę, bardzo mi to pomoże

Cytat:
2010-10-25 00:12:58, pawcon pisze:
ja zastapilem stare glosniki tymi : Głośniki HELIX DB 52.1 Dark Blue <-- wpisz ta nazwe i zobacz jutro jak mi sie uda zapodam fotki jak to wyglada



Głośniczki bardzo fajne i wielokrotnie pozytywnie opiniowane na forum, jednak nie trafiają ceną w mój budżet

Biorąc pod uwagę wymiary ramki "mam na oku" takiego "piździnga" Dane techniczne

Niby midbass, ale ma ponobno grać do 20.000Hz więc nie tylko wiadomości w radiu odsłucham??




[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2010-10-25 15:29:38 ]
  
 
wiem ze troszke one kosztuja ale cos za cos ciekawe jak te peiying graja
  
 
Boschmann AV-5200 a te?? chyba lepsze a niewielka roznica cenowa a mam a jaka masz jednostke grajaca??
  
 
albo Boschmann AV 4200