Prośba do osób z zachodniej części kraju

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejka,
Jako ze czas mojego rdzowoza dobiega nieubłaganie końca poszukuje sobie czegos innego Wybór padł na Galanta.

Mam prośbę czy jest ktoś z klubu z okolic Zielonej Góry kto mógłby podjechac i obejrzeć tego Galanta ??

Był bym wdzięczny za pomoc jako że niechce mi sie jechac 500 km żeby objerzeć jakis bubel.

pozdr.
  
 
Ja niestety mieszkam bardzo daleko. Dodam tylko ze auto bez LPG, wiec nie powinno kopcic. Na paru zdjeciach widac jak kopci z rury wydechowej. Jak bys ogladal to sprawdz przed odpaleniem czy silnik jest zimny, zobacz stan plynu. Musialbys przejechac z 50km i sprawdzic czy jest dalej ok, czy nie robi sie cisnienie. Malo auto puszcza dymek na benzynie. Nie jest to normalne.
  
 
Cytat:
2010-10-28 18:03:39, adamesce pisze:
Malo auto puszcza dymek na benzynie. Nie jest to normalne.


Większej bzdury nie słyszałem Zwłaszcza że chodzi i parę wodną.


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2010-10-29 08:08:13 ]
  
 
Cytat:
2010-10-29 08:06:17, Adam4302 pisze:
Większej bzdury nie słyszałem Zwłaszcza że chodzi i parę wodną. !


Cicho! ...ONI tak mają - TAM ałta bez dymków jeżdżom ..i tp CUDA
  
 
na 4 auta w rodzinie tylko Omega puszcza dymek. Reszta "puszcza" przy ujemnych temperaturach. Wszystko to benzyny. Para wodna i owszem jest czasem, ale czesciej skrapla sie w ostatnim tlumiku pod warunkiem ze jest sprawny i stad czasem leci woda z tlumika.
  
 
Ma ESP ? Z 1999 roku ? Wątpię.
Choć auto na fotach wygląda bardzo zacnie.
Galanty zawsze mi się bardzo podobały
  
 
zamiast "esp" powinno tam być "tcl"


auta warte uwagi sam mam takie od kilku lat tylko w wersji avance ten na foto to sport edition

na tylnik nadkolach może być rdza niestety, a jesli jej jeszcze nie ma to zapewne sie pojawi, to jest jedyna wada tego auta

proponowal bym ci poszukac 2.5 v6 bo to 2.0 jest naprawde za slabe do tego auta a spalanie w obydwu jest takie same - sam w to nie wiezylem az sam nie kupilem
  
 
Cytat:
2010-10-29 23:41:16, Wiktor_ pisze:
sam w to nie wiezylem az sam nie kupilem




Wieża czyni cuda...