[bobas_sk]Passat 1.8T

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hallo, jak wiadomo ekipie śląskiej, zaszły pewne zmiany co do środka lokomocji.
Po escorcinie w moje posiadanie wpadła e36 328i coupe. Po ponad roku użytkowania, pomyślałem sobie że czas na jakieś zmiany. Korzystając z okazji, poczyniłem krok w stronę Seat'a Cordoba Vario 1.9TDI. Samochód ten był w moim posiadaniu aż całe 2 tygodnie. Stwierdziłem jednak że jest ten samochód mały, powiedziałbym bardzo mały i nie mogłem sie pomieścić z gratami.
Dnia 17.11 postanowiłem znowu spróbować czegoś nowego i udało się. W posiadaniu obecnie VW Passat B5 kombi 1.8T.
Kilka słów, samochód kupiony od naszego klubowego kolegi
rok: 1998
motor: 1.8T 20V 150km
z wyposażenia:

KOLOR! Oczywiście CZERWONY!

- klimatyzacja automatyczna - klimatronic
- trójramienna skórzana kierownica
- skórzana gałka biegów
- podłokietnik
- 4 elektryczne szyby
- elektryczne lusterka
- tempomat
- regulowana kierownica
- karbonowe oryginalne wykończenia
- kubełkowe fotele
- komputer pokładowy x 2
- ABS
- wspomaganie kierownicy
- podgrzewana tylna szyba
- oryginalne reflektory xenonowe z poziomowaniem i spryskiwaczami
- światła do jazdy dziennej
- centralny zamek z pilota (w kluczyku - scyzoryk)
- fotele przednie regulowane we wszystkich płaszczyznach + regulacja lędźwiowa
- dzielone oparcie tylnej kanapy
- pakiet oświetlenia do czytania przód i tył
- 5 zagłówków.


tak to by sie przedstawiało
Samochodzik obecnie na stali 15" + zimowe ContiWinterContact.

Zdjęcia wrzucę wieczorkiem, musze go umyć i pocykać foto
Mile widziane opinie PodrO!


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2010-11-21 13:53:09 ]
  
 
heh...wypieczona lejdi

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
gratki, oby służyła bezawaryjnie muszę kiedyś podjechać na spota i pooglądać może na styczniowy uda mi się załapać
  
 
Panie Pawle, Paweł, Pawełku...
Gratki
  
 
hehe znam ten samochód, też się nad nim zastanawiałem ale jednak wybór padł na audi.
słuszny silniczek też taki posiadam, gdybyś myślał kiedyś o jakiś chipie, albo potrzebował diagnostyki VAGiem to pisz priva
  
 
Objecane zdjęcia sorka za jakośc, ale zdjęcia robione telefonem.





[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2010-11-21 17:30:40 ]
  
 
Znowu nowe auto ? Dobry jesteś VW ładny i fajnie wyposażony. Miłego użytkowania :
  
 
Będziesz zadowolony .Mam takiego tyle, że bez literki T
  
 
No to Panie B życzym udanego użytkowania.
  
 
Fajny samochodzik . Większy niż BMW i Cordoba.
Mnie ostatnio ciągnie w stronę Vectry, albo Omegi, ale na razie trzymam się mocno .
Oby dobrze służył!!!
  
 
Teraz jeszcze jakieś ciekawe 18" + gwint i będzie gitara

  
 
fajny silnik chip i jazda
  
 
Cytat:
- komputer pokładowy x 2



co to jest ?

a te lampki do jazdy dziennej to jak dla mnie wioska , poza tym ok
  
 
Cytat:
2010-11-21 21:24:00, mss pisze:
co to jest ? a te lampki do jazdy dziennej to jak dla mnie wioska , poza tym ok



chodzi o to że na wyświetlaczu, jak jest 2 kierowców to mozna podzielić. Jeden jedzie na swoim i ma spalanie i takie tam, i jak bedzie kolejny to można mu ustawić jego komp w takim skrócie.

Co do światełek dziennych, też uważam że lipa ale takiego kupiłem. Póki nie znajde czegos innego ciekawego musi tak zostać
  
 
Eee... tam nie są takie złe. Mi się ogólnie niezbyt podobają takie bajery, ale są zamontowane tak, że ich nie widać.
  
 
Niech Ci służy !

Na żywo prezentuje się lepiej niż na fotkach
  
 
Dobra bestia Miałbym zmieniać esa to pewnie padło by na ten sam samochód, aczkolwiek po lifcie i tak jak pisze reszta, chip'ek mógłby zamieszać troche
  
 
Cytat:
2010-11-21 21:48:09, bobas_sk pisze:
chodzi o to że na wyświetlaczu, jak jest 2 kierowców to mozna podzielić. Jeden jedzie na swoim i ma spalanie i takie tam, i jak bedzie kolejny to można mu ustawić jego komp w takim skrócie.



a nie jest to przypadkiem tak :

1. komputer podkładowy który liczy spalanie od momentu zapalenia silnika i jeżeli odstep po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu jest dłuższy niż 3 godziny ( albo dwie , już nie pamiętam) to pomiary się kasują

2. komputer pokładowy który mierzy spalanie , klilometry itd przez cały czas ( nie kasuje się po jakimś czasie, chyba że go sami wykazujemy)

Przynajmniej u mnie tak to jest w b5fl
  
 
Przyjemny karawan Paweł W tle zdjęć "służbowy" ?
  
 
Fajny i ładny samochodzik. Życzę bezawaryjnego oraz przyjemnego użytkowania