[mk 5 i 6] Zderzak przód -propozycja.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam do was zapytanie.Wiecie mniej wiecej jak wygada mój zderzak przedni.Teraz kwestia tego typu ,ze nasunał mi sie pomysł by zrobic jego kopie.
Pytanie brzmi ilu było by chetnych na taki staf i jaka mogł by byc cena według was.
Ja daje zderzak do odlania a kolega go zrobi tak jak jest na orginale.Ponizej fotografia jak wyglada na aucie.

Ps ja go robic nie bede ,wiec sprawy techniczne to ów uwzglednionego kolegi.









  
 
Wg mnie skorka nie warta wyprawki. Kupujesz RSowy za 100-150zl oddajesz do plastikarza za 100zl masz juz taki jak Ty - zrobienie z zywicy napewno duzo taniej nie wyjdzie a ile zabawy z montarzem pozniej,wklejanie pianek i belki mocujacej no i to zawsze zywica bedzie - gdzies dotkniesz i juz masz klopot.
  
 
igla, a powiedz mi nie dało by rady aby zderzak normalnie przerobić? tzn dajemy swój a twoj kolega go przerabia? prv

co do ceny to wy musicie ustalć, a my powiemy czy jesteśmy w stanie tyle zapłacić
  
 
Gra nie warta swieczki,bedzie pekał dla tego otworzyłe ten temat,z jednego materiału bedzie sie lepiej zachowywał,

mój kolega to tez wasz kolega.
  
 
dla mnie może pękać, chodzi o względy praktycznie
  
 
Można zrobić też samą nakładkę na orginalny zderzak...
  
 
no tez dobra mysl, ale zeby taki wlocik uzyskac trzeba by wycinać zderzak pod spodem..
  
 
Cytat:
2010-11-30 09:21:08, mankoslaw pisze:
no tez dobra mysl, ale zeby taki wlocik uzyskac trzeba by wycinać zderzak pod spodem..


Owszem, ale zostają orginalne pianki, mocowania, wzmocnienia itp. I do tego masz wszystko mocniejsze i nawet jak pęknie skorupa, to się nie rozleci całość...
Można też zamiast maty szklanej użyć np tkaniny węglowej, albo karbou, wtedy będzie trwalsze, cieńsze i lżejsze...
  
 
a no oczywiście, chociaż ja tak jak mówiłem najcheniej bym widział przerobienie swojego zderzaka
  
 
150pln
+ zderzak połamany ze złomu
i możesz robić cuda...
  
 
Surec ale powiedz mi po jaki chu... robic nakładke ,która pasuje w tym momencie jak zół do gołebia ,kopia zderzaka bedzie wygladała jak mój .
To nie jest temat o zrobieniu jakies nakładki,pianki czy choler... wie czego jeszcze.Chcesz zderzak z nakładka to przejedz kure bedziesz go miał razem z wkładka osłaniajaca miske olejowa przed woda.

Temat jest dokładnie okreslony co i jak ,wiec trzymajcie sie go prosze.

A jak lubicie gdybac to do myjni i na parking pod TESCO.
  
 
ale po co te nerwy...?
  
 
Nie nerwy zle oddzieliłem słowa,wyglada jak by wszystko sie tyczyło do ciebie a tak nie jest .

To ogólny odnosnik dotyczacy tego tematu.
  
 
Ale przeca nie musisz czytać wszystkiego...
Poza tym powinieneś zatytułować prościej wątek: Kto chce kopię mojego zderzaka.
Opisujesz jaka będzie technologia, cena, przesyłka itp.
A tak, masz mnóstwo pytań, na które właściwie nie udzieliłeś odpowiedzi. Padają też przy okazji inne propozycje, nie odpowiadają Ci, to odpowiadasz: NIE, nie robię tego.