[MK V] Jaka różnica w tłumikach blaszanych i aluminizowanych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dokładnie jak w temacie... Czas na wymianę wydechu bo już nie ma czego naprawiać Dzwoniłem do zakładów i mówili ze maja blaszane i aluminizowane ale nie wiem jaka jest różnica. Czym one się różnią?
  
 
Blaszany na drugi dzień będzie zardzewiały i nie wytrzyma Ci roku.
  
 
Cytat:
Czym one się różnią?


Przede wszystkim ceną.A z tego co wiem,to te z aluminiową powłoką ruda żre tak samo jak te zwykłe.Tyle,że z aluminium bardziej błyszczą.
 
 
Jeśli chodzi o cenę to zwykle kosztują 220 a te drugie 230 z montarzem w dwóch różnych miejscach w bydgoszczy więc 10zł to nie jest dużo a wolałbym wybrać lepsze więc które?
  
 
oczywiście że alu
  
 
polecam pokryć jeszcze dodatkowo spawy dodatkowo jakimś cynkiem lub alu w spraju lub przynajmniej srebrzanką.
  
 
a że tak zapytam, oczywiście z ciekawości a nie złośliwości. dzwoniąc do różnych zakładów nie mogłeś zapytać czym się różnią?
  
 
Cytat:
2010-12-08 08:25:53, mankoslaw pisze:
a że tak zapytam, oczywiście z ciekawości a nie złośliwości. dzwoniąc do różnych zakładów nie mogłeś zapytać czym się różnią?


nie no w ogóle nie było tu sarkazmu...
Chyba lepiej zapytać sie w gronie znajomych i znawców tematu niż się pytać w zakładzie bo wiadomo, że chcą sprzedać a jak widzą, że ktoś nie wie jaka róznica to wcisną najwieksze g.....
  
 
jeśli wątpimy na każdym kroku w uczciwość ludzką to i na forum lepiej nie pytać.
  
 
Jak kolega niżej pisał... Każdy żyd swój towar chwali... Na forum widzisz opinię wielu osób więc chyba lepiej doradzić się tu niż później żałować bo "Fachowiec" powiedział... Dziękuję za odpowiedź
  
 
Cytat:
2010-12-08 22:27:46, groobyg2 pisze:
Jak kolega niżej pisał... Każdy żyd swój towar chwali... Na forum widzisz opinię wielu osób więc chyba lepiej doradzić się tu niż później żałować bo "Fachowiec" powiedział... Dziękuję za odpowiedź


Ale zapytać w zakładzie nic nie szkodzi...