Problem z ogrzewaniem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio mam problem a może nawet wcześnie niż ostatnio. Cały czas lekko mi chodzi ogrzewanie i ciepła powietrze napiernicza do środka Szyby mi pod wieczór parują co robić
  
 
No to nic innego jak tylko zawór się musiał teges szmeges I przepuszcza do nagrzewnicy cieplutką wodę...
  
 
Powiedz mi czy aby dostac sie do tego zawora to tego trzeba nurkować i wybebszać pół konsoli
  
 
rozloz siedzenia jak do barabara poloz sie odwrotnie(oczywiscie na miejscu od pasazera)i masz zawor na wieszchujest jeszcze mozliwosc ze klapka sterujaca kierunkiem powietrza jest zablokowana i powietrze plynie przez nagrzewnice zamiast obok(czesto szczela linka,lub tez sa tam np.liscie)czy nie ma tam syfu mozesz sprawdzic sciagajac plastikowa rynne ktora kieruje powiertze do wnetrza
  
 
robienie coś przy nagrzewnicy to... wolałbym wymienić w tym czasie silnik. Mój tata śmieje się, że jak robią poloneza to zaczynają od nagrzewnicy i dopiero ją obudowują resztą karoserii
  
 
Dojsice do nagrzewnicy jest po prostu ch...
w zasadzie cóż zbliza sie zima moze zostawić tak jak jest
  
 
Hmm no a ten zaworek przy silniku, przy wlocie do wnętrza auta, przecież to on chyba steruje ciepłą wodą do nagrzewnicy, no chyba, że się myle!! może on jest nieszczelny i przepuszcza ciepłą wodę do nagrzewnicy!!
  
 
Cytat:
2003-09-15 18:28:44, Pysiek pisze:
Hmm no a ten zaworek przy silniku, przy wlocie do wnętrza auta, przecież to on chyba steruje ciepłą wodą do nagrzewnicy, no chyba, że się myle!! może on jest nieszczelny i przepuszcza ciepłą wodę do nagrzewnicy!!

ten zaworek splodzili dopiero na przelomie 93/94 a wodzu ma wczesniejszy egzemplaz