Czy ktoś ma magnetyzery ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos ma magnetyzyery i czy naprawde coś to daje i czy w moim silniczku 1500 cos by to zmieniło Ciekaw jestem bardzo
  
 
TAA słyszalem ze to cudo ma podnieść moment obrotowy o 10% ale szczerze powiedziawszy nie wiem czy to wsadzic miedzy bajki czy coś w tym jest....podobnie jak ze strumiennica słyszalem różne opinie i fajnie by było jakby jakiś klubowicz potwierdził którąś z nich!! zawsze to opinia bardziej wiarygodna niz jakiegoś cfaniaka ze sklepu!!
  
 
Uważam, że to bajki. Aczkolwiek jakbym miał trochę więcej kasy to może bym się skusił. Może się coś odczuje ale po zrobieniu wszystkiego co się da + jeszcze magnetyzer
  
 
jeżdziłem chwilke na magnetyzerach, .... nie swoim autem, ale razem z kumplem zamontowaliśmy takie cacko! Po za montowaniu rozczarowanie, poprostu nic się nie zmieniło, ale po przejechaniu jakiegoś 1000 km coś zaczęło się dziać! Szczerze wam powiem to działa, autko mniej paliło, było elastyczniejsze i chyba troszki bardziej zrywne! Ja sam bym się na to pokusił...... gdybym nie jeżdził na gazie bo zakładanie samego magnetyzera powietrza nie daje rezultatów, no może poza pustką w portfelu Generalnie jeśli ktoś jeżdzi na benzynie, to polecam założenie i na benzyne i na powietrze!
  
 
witam ja mam zamontowane magnetyzery do silniczka 1.5 i razem z filtrem powietrza + strumienica i sportowym wydechem dalo efekt w postaci lepszego wkrecania na niskich obrotach jak i spalanie gazu spadlo o okolo 0.5 litry przy dosc nie wolnej jezdzie.jesli ktos jest zainteresowany mam do sprzedania magnetyzery amerykanskie wlasnie do gazu!!!!!
  
 
Ile za nie chcesz? Hmmm, przy przewodach od gazu to bym sam nie grzebał
  
 
Nom ile cienisz takie cudeńka i czy one są montowane na przewodzie gazowym i powietrza czy jak??
  
 
montuje sie dwa małe na przewodach gazowych, i jeden duży na pokrywe filtra powietrza nowy kosztuje 270 zeta ale ja go uzywalem co prawda magnetyzery sie nie zużywaja nigdy, mialem go 6 miesiecy mysle ze okolo 200zł(cena do negocjacji),to jest jego kompletny opis.
gorąco polecam.

MUNDIMEX ZESTAW 2 PALIWA 1 POWIETRZA

ZAPEWNI TWOJEMU SILNIKOWI LEPSZE SPALANIE PALIWA. EFEKTEM TEGO BĘDZIE: * ZNACZNY WZROST MOCY - DYNAMIKI I PRĘDKOŚCI MAKSYMALNEJ * POPRAWA ELASTYCZNOŚCI I ZMNIEJSZENIE POZIOMU HAŁASU * USUNIĘCIE NAGARU Z KRAWĘDZI TŁOKÓW, ZAWORÓW I PIERŚCIENI TŁOKOWYCH * DOBRE SMAROWANIE I DŁUŻSZĄ ŻYWOTNOŚĆ SILNIKA * ŁATWY ROZRUCH PRZY NISKICH TEMPERATURACH OTOCZENIA ZAPEWNI ŚRODOWISKU: * ZMNIEJSZENIE EMISJI CO I HC OD 60 DO 90% * DŁUŻSZĄ ŻYWOTNOŚĆ KATALIZATORÓW GWARANTUJE WŁAŚCICIELOWI POJAZDU: * PEŁNE WYKORZYSTANIE WIĘKSZEJ DYNAMIKI I PRĘDKOŚCI MAKSYMALNEJ, PRZY DOTYCHCZASOWYM ZUŻYCIU PALIWA, LUB ZMNIEJSZENIE ZUŻYCIA PALIWA O 20% PRZY ZACHOWANIU POPRZEDNIEGO STYLU JAZDY * CZĘŚCIOWE WYKORZYSTANIE PRZYROSTU DYNAMIKI SAMOCHODU PRZY ZMNIEJSZONYM ZUŻYCIU PALIWA


[ wiadomość edytowana przez: will dnia 2003-09-18 13:40:09 ]
  
 
panowie czy bylby ktos chętny na te magnetyzerki.
  
 
Mam magnetyzer od 4 lat i po 1000 km jest naprawde lepiej. Mniej pali. Moc jeśli wzrosła to raczej mało odczuwalnie ale za to jest bardziej elastyczny. Mają tylko jeden mankament - tak gdzieś po 3 latach trzeba go wymienić bo już jest do niczego ja w zeszłym roku zmieniłem mój i okazało się że jest dużo lepiej niż na starym. Obydwa były tej samej firmy. Ogólnie polecam ale trzeba pamiętać że pierwszy efekt jest dopiero po ok 1000 km.
  
 
Ja właśnie zastanawiam się nad założeniem!!!
I mam zapytanie: muszę ustawić gaz na analizatorze, czy lepiej to zrobić przed założeniem magnetyzerów, czy po i czy to ma wogóle jakieś znaczenie???
  
 
Pysiek jesli zakladasz takie jak ja napisalem to polecam je zalozyc i pojechac na regulacje lub pojedz najpierw wyreguluj a jak je zalozysz to po tysiacu kilometrów zajrzyj i sprawdz.ja tak zrobilem i bylem zadowolony.a jakie masz te magnetyzery?
  
 
Cytat:
2003-09-24 20:22:58, will pisze:
Pysiek jesli zakladasz takie jak ja napisalem to polecam je zalozyc i pojechac na regulacje lub pojedz najpierw wyreguluj a jak je zalozysz to po tysiacu kilometrów zajrzyj i sprawdz.ja tak zrobilem i bylem zadowolony.a jakie masz te magnetyzery?




Kumpel załatwia mi te firmy Magnetizer! Mam nadzieje ze to coś pomoże, najbardziej zależy mi na zużyciu paliwa! Will czy one naprawdę coś dają?
  
 
u mnie spalanie spadlo okolo 0.5 - 1 litra na 100km
ale dalem za moje do gazu 270 złotych.nie gwarantuje ze tansze cos dadzą.moje sie sprawdziły.polecam jak chcesz to mam na zbyciu.
  
 
u mnie spalanie spadlo okolo 0.5 - 1 litra na 100km
ale dalem za moje do gazu 270 złotych.nie gwarantuje ze tansze cos dadzą.moje sie sprawdziły.polecam jak chcesz to mam na zbyciu.