Przednia szyba od DF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie: Pasuje od Dużego Fiata do klasyka ?
  
 
tak.
na 90 proc. Ktos z naszych chyba przekladal.... o ile mnie pamiec nie myli....
adasco
 
 
Ja mam.przelozylem ja bo oryginal nam sie wybil przy malowaniu.to bylo 2 lata temu.Ale ostatnio zauwazylem ze troszke cieknie.Nie wiem moze to wina uszczelki?Ale ogolnie szyba pasuje.
  
 
pasuje,ale ponoc pez klina.
 
 
Jak miałem pękniętą szybe to w sklepie nie kazali mi kupować od fiacora wejść wejdzie bez kłopotów ale ponoć jest inaczej ukształtowana na rogach ( krótsza ) przez co może lecieć H2O. SŁONIO
 
 
w razie co jest przeciez silikon czarny. Ja przed remontem mialem cale naroza ze silikonu dorobione....
 
 
Cytat:
2003-09-15 14:52:49, Anonymous pisze:
w razie co jest przeciez silikon czarny. Ja przed remontem mialem cale naroza ze silikonu dorobione....



Cóż nie popieram łatania dziur silikonem, a gdybym tak sprofanował swoją Bladą to spać z wyrzutów sumienia bym nie mógł. Inż Czech twierdzi, że to jednak wejdzie, ale wymaga więcej pracy bo szyba jest trochę wyższa i ciasno sie wpasowuje. Żadne układy bez klina nie wchodzą w grę, a cieknięcie w takim newralgicznym miejscu to wrzody żołądka murowane...

Założyłem jednak szybę od DF ( 135zł ) z paskiem przyciemniającym. Panowie szklarze uznali , że jest dokładnie taka jak trzeba i wszystko dobrze pasuje. Uszczelka po 15 latach była zupełnie elastyczna i dała sie powtórnie założyć . Mam czysty widok i nocą jedzie sie dużo pewniej, nie ma tego "olśnienia" w mnóstwie mikrouszkodzeń zbieranych przez wszystkie lata.

[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz2107 dnia 2003-09-23 20:40:42 ]