[MKVII] Schemta podłączenia halogenów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukałem i nic nie znalazłem. poszukuje schematu jak podłączyć halo w mk7 tak jak jest to w oryginale.
Mam kostki przełącznik podwójny przekażnik i naturalnie halogeny tyle że nie mam pojęcia gdzie się wpiąć w skrzynkę bezpieczników. Mile widziany opis schemat lub jakieś foto.
  
 
Nikt nie zakładał do mk7 halo

[ wiadomość edytowana przez: sebastianb43 dnia 2011-01-26 12:42:09 ]
  
 
posprawdzaj najpierw jakie wiązki masz. może masz instalke pod halo. jeżeli nie masz, to trzeba kupić takową, od razu z wszystkimi kostkami. bedziesz ją miał, to się przyjrzyj co gdzie pasuje, podpinaj i powinno chodzić.
  
 
powinny ci zwisać przy zderzaku kostki chyba fioletowe? jeśli ich nie ma(ja nie miałem) kupujesz całą wiązkę do halogenów i podpinasz do wtyczki która jest niedaleko mechanizmu wycieraczek czy absu przy odgrodzeniu komory silnika z podszybiem po prawej stronie. Jeśli się mylę poprawcie

wyjmij jeszcze przycisk w desce rozdzielczej od przeciwmgielnego tylnego, jeśli są dwie wtyczki to znaczy że masz wiązkę od przycisku do skrzynki i jest git, wstaw nowy przycisk z halo przód/tył i już się będzie podświetlał jak włączysz zapłon i zrób jak wyżej



[ wiadomość edytowana przez: tomekka dnia 2011-01-26 16:30:01 ]
  
 
Instalki na 100% nie ma chciałem sobie sam zrobić mam wszystkie kostki także wystarczy kable pociągnąć ale nie wiem jak to było połączone w oryginalne
  
 
Odezwij sie na priv, prześlę Ci oryginalny schemat razem z rozpiską pinów w skrzynce i już

Jak nie zapomnę
  
 
Siemka, szybkie pytanie bez zakładania nowego tematu, ma ktoś może rozpiskę pinów z włącznika dzielonego (podwójnego) świateł przeciwmgielnych oraz schemat oryginalnego przekaźnika halo? Z góry dzięki.
  
 
Sprawdź to co wyżej pisali koledzy jak nie masz kostki podwójnej przy włączniku to będziemy działać dalej krok po kroku