Problem z wodą na podłodze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wysłany: 2008-04-12 14:07:28 ^

"Mam problem z wodą na podłodze po stronie kierowcy. Nie wiem czy leci uszczelką szyby, bo po każdym deszczu podłoga jest mokra zarówno pod nogami kierowcy jak i pasażera. Może ktoś mi doradzi co się dzieje. Podłoga jest cała, nie brakuje w niej zaślepek. Poza tym woda leci nawet jak nie jeżdżę wtedy samochodem. Czy może lecieć relingami? Samochód ma 5 lat, jestem pierwsza właścicielką, nie miałam wypadku".
Mam to samo Corsa 1.0-2006 r.
Kupiłem dmuchawę Eldomu za 77 pln, wracając znalazłem w Biedronece to samo za 35 pln. Dziś suszyłem .
Po podniesieniu dywaników gumowych był szron na podłodze i na gumach, ZAWSZE po stronie kier. i z tyłu.
Czy może to być wina szczelnie zamkniętego po zimowej jeździe auta?
  
 
sprawdz czy nie masz zatkanych kanalow spustowy w podszybiu moze dlatego woda wlawa ci sie do srodka dosyc czesta przypadlosc, lisci czy brudu nalezie i zalepia sie
  
 
Dzięki serek_elite za pomoc.
Zastanawiający z tą mokrą podłogą jest fakt występowania tego wyłącznie PO LEWEJ stronie auta. Może następuje jakiś proces skraplania się wewnątrz, wpływ układu wydechowego{?} już sam nie wiem. Otwory na przedszybiu ok. Mokro bywa niekiedy wyłącznie z lewej U PASAŻERA., ale najczęściej tu i tam.
Pozdrawiam też UK
  
 
dzieki za pozdrowienia.
a czy porzypadkiem nie miales wymienianej szyby??
moze spod uszczelki gdzies przecieka
uklad wydechowy nic do tego napewno nie ma
  
 
Witam
Jestem zdziwiony trafnością "serek_elite"własnych opinii. Mógłby konkurować z mieszkającym nieopodal jasnowidzem Jackowskim. Ale na serio, poprzedni właściciel, przypomniałem to sobie, mówił o wymianie przedniej szyby.
Teraz czekam na wiosenne deszcze i będę przyglądał się szybie...
O przepustnicy pamiętam.
Dzięki z Polski