[ogólne] porada dotycząca kompletu sprzegła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. jako że dziś dowiedziałem się że sprzęgło w moim mk6 się kończy (ślizganie się), myślę nad takim czymś ALLEGRO. cena nie wielka, ale może coś warte. Co myślicie?? Ja narazie się zastanawiam co może być z nie tak z moim sprzęgłem, bo nie zawsze się ślizga. Być może olej z uszczelniacza leci na tarcze i dlatego raz się ślizgnie raz nie.

p.s. mogę mieć LUK'a za 300, ale tylko rok gwarancji. a tutaj dwa lata, lub 35000km.
  
 
sloneczko moglo sie skonczyc.
gwarancja jesli jest to w sklepie a nie w internecie.
  
 
bierz luka, on robi sprzegła dla forda.
  
 
dobra wysiadło całkowicie, pedał wpadł w podloge, lekko jeszcze łapie ale o płynnym przyspieszaniu można zapomnieć. teraz nasuwa mi sie jeszcze myśl ze może półksięzyc na pedale pękł... aha i z okolic zamachu słychać takie tyrkotanie.
  
 
masz 6 wiec masz samoregulator a nie srubke jak w 7.
mi ksiezyc pada cyklicznie.
ale jak ci tam cos chrupie w okolicy skrzyni to i tak trzeba looknąć w sprzegło.
  
 
Cytat:
2011-01-30 17:22:49, CKsrv pisze:
masz 6 wiec masz samoregulator a nie srubke jak w 7. mi ksiezyc pada cyklicznie. ale jak ci tam cos chrupie w okolicy skrzyni to i tak trzeba looknąć w sprzegło.



czyli czeka mnie wymiana tak czy siak, z resztą już od jakiegoś czasu, ostatnio co raz częściej, pedał sprzęgła wpadał w podłogę. a jak go puszczałem to na końcu pukał tak jak by w coś metalowego. poniedziałek wieczór i wtorek w garażu, w kanale
  
 
dobra można zamknąć

okazało sie że tarcza się skończyła i dlatego tak sie działo. zawitał zestaw LUK i jest dobrze.

pozdr