Pani Snaleowa śpiewa :D (DRUGI UTWÓR)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja żona śpiewa

Thank You from a Mountain!

KLIKAMY



[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2011-02-17 21:29:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2011-02-18 17:09:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2011-02-19 19:46:33 ]
  
 
KLIK

[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-02-17 21:11:30 ]
  
 
No to ja 288
  
 
Cytat:
2011-02-17 21:10:23, kamil76 pisze:
KLIK [ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-02-17 21:11:30 ]



Dzięki, z przyzwyczajenia zapomniałem wstawić linka.
  
 
Walduś, tylko pozazdrościć Gdyby moja tak śpiewała, a tak tylko słyszę ryk jelenia o poranku
  
 
no to podniosłem oglądalność o 1

Snale Twoja żona naprawdę ma super głos i talent. Z takim głosem może wiele zdziałać. Śpiewa zawodowo?

PS Powiem ci jedno w klubie jest jeszcze jeden ukryty talent, którego głos jest jak nieszlifowany diament. Jak spotkamy sie na zlocie i będe po 0.7 zaśpiewam każdy repertuar, może niekoniecznie tak ładnie ale za to głośno
  
 
Kolejny Klikacz poszedł (302)
Bardzo miły głos. moim zdaniem powinna sie nim pochwalić w takim programie jak "X-Faktor"
  
 
poszło.

ps. już wiem kto nam będzie śpiewał na zlotach


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2011-02-17 22:42:30 ]
  
 
Waldek - przyznaj się, że to ty zaśpiewałeś tylko wstydzisz się przyznać
  
 
powiem jedno, oryginałowi chyba nikt nie dorówna już...
Sarah McLachlan - Angel
po prostu miażdżąca piosenka...


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2011-02-17 22:57:25 ]
  
 
Cytat:
2011-02-17 22:11:51, Irekcity pisze:
Kolejny Klikacz poszedł (302) Bardzo miły głos. moim zdaniem powinna sie nim pochwalić w takim programie jak "X-Faktor"



Gupi! Każdy przecież wie, że "X-Factor" to taki tusz do rzęs
  
 
Pytlar, oryginał to zawsze oryginał To tak jakbys zbudowal piekna replikę Cossiego, byłaby prześliczna ale zawsze byłaby tylko repliką
  
 
+3

Bardzo ładnie śpiewa, ale efekt psuje chyba słaby mikrofon, który wyłapuje wciąganie powietrza.
  
 
Cytat:
2011-02-18 00:16:28, GnomB pisze:
+3 Bardzo ładnie śpiewa, ale efekt psuje chyba słaby mikrofon, który wyłapuje wciąganie powietrza.


czekamy na twój filmik, jeśli chcesz nawet zalatwie ci mikrofon bezposrednio ze studia nagrań
  
 
334
  
 
409 i przyznam że choć nie gustuję w takich kawałkach to ładnie brzmi.
  
 
snale mogłeś podkład zrobić . Na zlotach nikt wam nie da spokoju dopóki Daria nie zaśpiewa


za śpiew:


456 byłem

[ wiadomość edytowana przez: Witex88 dnia 2011-02-18 20:21:06 ]
  
 
Niech wam będzie 456
  
 
mamy inne piosenki Darii? Prosimy, na innym forum mnie prosili o to.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
561 Super głos.