Kropi Lada 21102

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lada 21102 1,5 8v
1999r.-wersja na 2000r spalanie-mieścłlem sie w granicach 6,5-7,5 litra w mieście w dniu zakupu miała przebieg 96 tys.elektryczne szyby podtrzymanie temperatury.

Chciałem kupić wersje GT ale nie znalazłem więc sam musze taka sobie zrobić.
tarcze przednie 239mm zamienione na 262mm wentylowane wiercone i frezowane+większe zaciski i klocki lukasa

bębny zastąpione tarczami 256mm frezowane i wiercone zaciski passat b5

wkłady amortyzatorów i sprężyny opel calibra seryjna maglownica bez wspomagania zamieniona na maglownice ze wspomaganiem

przeróbka łap pod inne serce

a to wsio ma mniej więcej tak wyglądać

na koniec tymczasowy felunek i nowe oczka i spojlerek które mam dzięki Bartkowi

  
 
Kropi słabe zdjęcia, przyniosę cyfrówkę i trzeba porobic lepszej jakości Ja tylko dodam że każda modyfikacja wygląda jak z fabryki, dbałość o każdy szczegół. Wszystko czysto i bez druciarstwa. Na żywo naprawdę ten silnik pod maską wygląda grubo
  
 
Silnik itd OK, ale wizualnie to kompletnie mi się nie podoba I światła i spojler i ta naklejka..nie! Ale to tylko moje zdanie, ważne, że właścicielowi się podoba
  
 
Cytat:
2011-02-26 19:43:48, duszek480 pisze:
Silnik itd OK, ale wizualnie to kompletnie mi się nie podoba I światła i spojler i ta naklejka..nie! Ale to tylko moje zdanie, ważne, że właścicielowi się podoba



a mi się pupka podoba, delikatnie i ze smakiem.
pamiętam ten spojlerek oryginalny z Tojlatti

mnóstwo godzin roboczych i sporo kasy z pewnością utopił Kropi.
ciekawe jak teraz się rozpędza i hamuje.

Powodzenia w dalszych pracach, na pewno będzie taka jedyna, podobnie jak była Samara !
  
 
Cytat:
2011-02-26 19:43:48, duszek480 pisze:
Silnik itd OK, ale wizualnie to kompletnie mi się nie podoba I światła i spojler i ta naklejka..nie! Ale to tylko moje zdanie, ważne, że właścicielowi się podoba


Spokojnie naklejki nie będzie ale światełka zostają jedyne w swoim rodzaju
  
 
A mi osobiście podoba się coś w tym stylu:

  
 
Zdjęcia lepszej jakości i z nową pokrywą:

  
 
jeszcze 300 klilometrow i test na hamowni zobaczymy co pokaze ale wrazenia z jazdy sa nieziemskie no 2 fotki na szybko
jak wyglada