V Tradycyjny Spęd Dzikiego Wschodu Okuninka 2011

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tamtym roku rozmowy na temat Okuninki zaczęliśmy nieco wcześniej, więc skoro nie ma chętnych to ja zacznę
Proponuję datę: 15-17 lipiec
Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy "Grześ" (chyba, że w tym roku będzie nas za dużo i będziemy musieli poszukać większego pola namiotowego)
Noclegi: obowiązkowo w namiotach

PS. Napisałem "Spęd" z powodów politycznych
  
 
myslalem w tamtym tygodniu o zarzuceniu watku zlocie

oczywiscie ja jestem na tak


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2011-02-27 03:51:02 ]
  
 
Cytat:
2011-02-26 22:28:31, zenq pisze:
myslalem w tamtym tygodniu o zarzuceniu watku o VWWW (V spęd Wild Wild West ) oczywiscie ja jestem na tak


raczej EAST, nie WEST
  
 
nuu, w zeszlym roku zaczalem chyba ja juz w lutym "spęd" hmm, podoba mi się Tak a propos przed chwila mnie menciarnia zatrzymala. Na najszerszej ulicy miasta zatrzymalem sie na 15 sek. ekipe pod lokalem wysadzic... Inteligencja i elita sluzby porzadkowej twierdzila ze "ruch utrudnialem" ...tym razem sie nie sprzeczalem z durniami nie ma co dyskutować


[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2011-02-27 00:38:08 ]
  
 
Cytat:
2011-02-26 22:38:04, Maylo pisze:
raczej EAST, nie WEST



shit;p zapedzilem sie
  
 
Cytat:
2011-02-26 23:54:04, cashy pisze:
nuu, w zeszlym roku zaczalem chyba ja juz w lutym "spęd" hmm, podoba mi się Tak a propos przed chwila mnie menciarnia zatrzymala. Na najszerszej ulicy miasta zatrzymalem sie na 15 sek. ekipe pod lokalem wysadzic... Inteligencja i elita sluzby porzadkowej twierdzila ze "ruch utrudnialem" ...tym razem sie nie sprzeczalem z durniami nie ma co dyskutować [ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2011-02-27 00:38:08 ]


Ty to masz na pieńku z nimi
A tak nawiązując do tematu "spędu" to chciałem się zapytać ile mniej więcej było osób w tamtym roku. Tak z ciekawości.
  
 
Ja w tym roku postaram się być.
Tzn, nie widzę teraz powodu dla którego miałbym nie być, ale różnie to bywa.


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-02-27 10:02:25 ]
  
 
Cytat:
2011-02-27 07:50:19, Maylo pisze:
Ty to masz na pieńku z nimi A tak nawiązując do tematu "spędu" to chciałem się zapytać ile mniej więcej było osób w tamtym roku. Tak z ciekawości.



o ile mnie pamięć nie myli na liscie było 65 osób


w tym roku też przyjadę
  
 
Ja tez będe!
  
 
nooo...trochę nas było.
Termin odpowiada jeżeli nigdzie nie wyjadę to będziemy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Czy mogę prosić o jakąś mapkę miejsca gdzie sie odbywa w/w "spęd" ? Wiem,to głupie,ale po prostu nie wiem,a może bym wpadł jak mi nic na przeszkodzie nie stanie.
 
 
to ja ci pomogę w decyzji. Nie przywiozę ci to co chcesz na walne, musisz przyjechać do Okuninki.
MAPA

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ośrodek tutaj jesteśmy co roku.

Może i w tym roku się załatwi całe pole namiotowe. Jak mnie przekonacie, to się tym zajmę
  
 
Dzięx kleszczu.To o co Cię prosiłem to na kwiecień mi trza,a Okuninka jest w lipcu dopiero.Jak nic nie stanie na przeszkodzie,to się zjawię.
 
 
Zeszłoroczna organizacja by Popylinka i Chencek była na 5+ więc ja pierwszy poprosze o podobny skład organizacyjny. Tylko zaznaczajcie od razu dla nowych ze Białystok nie przyjezdza sie wyspac
  
 
Będziemy obowiązkowo. I mamy nadzieję, że to będzie prawdziwy SPĘD a nie jakaś popierdółka...... ma być dziko
  
 
Cytat:
2011-02-27 16:51:09, cashy pisze:
Zeszłoroczna organizacja by Popylinka i Chencek była na 5+ więc ja pierwszy poprosze o podobny skład organizacyjny. Tylko zaznaczajcie od razu dla nowych ze Białystok nie przyjezdza sie wyspac


Nikt nie jedzie się wyspać... tylko nieliczni, ale oni pewnie już nie przyjadą

Na razie za wcześnie na rozmowy z ośrodkiem. Ale jak postawisz flaszkę, to się załatwi
  
 
Chencek będzie zrzucał szczepionki niedługo w tamtych stronach to skoczy obgadać temat

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja mogę obgadać sprawę koszulek i naklejek na szybę.
Mogę też załatwić inne gadżety.
Może kufle grawerowane lub coś w tym stylu.
Potrzebny mi tylko projekt nadruku.
  
 
Marcin... kufle ? Chcesz zeby mnie cholera strzelała, popijajac zimą grzanca z takowego ? Jak takie będą to musi jeden być moj, ale po powrocie chowam go glebokow w tapczanie

Zeszłoroczne projekty były fajne, Pałka sie spisała na medal (choc przyznam ze wątpiłem i krytykowałem). Upierać sie bede tylko przy koszulkach z logiem na pysku a nie na dup.. pośladkach...