Tabliczk znamionowa Fiat 127 mk1 1974r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moj fiacik przeszedl kapitalny remont blacharski, niestety numery nadwozia byly skorodowane i bede musial nabijac nowe numery. i teraz moje pytanie/prosba czy posiada ktos orginalne tabliczki znamionowe?? ja posiadam jedna, aluminiowa na ktorej brak juz jakichkolwiek napisow tylko bybite " 127 , nr silnika , nr nadwozia, rok produkcji , i chyba dopszczalna masa calkowita" na karoseri tam gdzie ta tabliczka byla kiedys umieszczona - obok sa otwory na jeszcze jedna blaszke, niestety tej juz nie posiadam. Jezeli ktos posiada orginalne tabliczki na swoim samochodzie to prosze o dokladne zdjecie jednej i drugiej - w celu odtworzenia / dorobienia ich wedlug orginalnych.
  
 
  
 
dzieki za foto widze ze twoje tabliczki sa w podobnym stanie jak moje Czy ktorys z forumowiczow jest w stanie mi powiedziec co oznaczaja poszczegolne numery na tabliczce homologacyjnej?? tzn tej po lewej na zdjeciu. Bylem na kilku stacjach diagnostycznych z tym problemem i niestety nie posiadaja ksiazek z oznaczeniami homologacji a jeden znajomy dniagnosta podsunal pomysl zeby sie w tej sprawie odezwac do FIATA
  
 
jeszcze coś takiego znalezione na google