MotoLegendy Tarnow - Tuchów po raz drugi.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem w tamtym roku, zlot zorganizowany profesjonalnie. Duzo samochodow, duzo motocykli, piekna okolica. Niestety z naszego Klubu bylem sam, co organizatorzy postanowili docenic i wyroznili Lade. Oczywiscie wspomnialem ze sceny o naszej malej wspolnocie i obiecalem ze w tym roku bedzie nas wiecej. Naprawde warto!

http://motolegendyprl.pl/

Na stronie jest odnosnik do witryny poprzedniej edycji, zdjecia itd.
  
 
bardzo możliwe, że wpadnę
  
 
Kawałek do przejechania masz, tyle chyba co ja z Katowic. Wiem ze zapisales sie juz na Krakow wic moze byc to dla Ciebie jakies obciazenie. Jednak fajnei byloby sie spotkac raz jeszcze, bo pierwzy raz zobaczymy sie w Nowej Hucie. Przyjade na widownie bo dla Lady miejsca juz nie ma
  
 
wiesz mam zamiar obskoczyć w tym sezonie wszystko co się da mam nadzieję że finanse pozwolą. Fakt jest to tydzień po kraku ale zobaczymy. Wstępnie się piszę. Jak wyjdzie w praniu to zobaczymy.
  
 
Szkoda, że to tak daleko od Poznania. Do Krakowa jadę, ale Tarnów to już sobie jednak odpuszczę
  
 
Cytat:
2011-03-27 12:03:45, wezu69 pisze: ... Przyjade na widownie bo dla Lady miejsca juz nie ma ...



Chciałbym dopytać - czy chodzi o to, że na motolegendyprl nie przyjmują już zgłoszeń Ład, czy coś innego miałeś na myśli?

I jeszcze jedno pytanie - możecie powiedzieć, co dzieje się w Krakowie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
@lex
  
 
nie nie chodzi o nh zlot (kraków) tam trzeba zgłoszenie wysłać. I są ograniczone miejsca (które się skończyły).

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2011-03-27 14:27:40 ]
  
 
Z tego co widzę to będzie naprawdę fajny zlot, chętnie bym się wybrał tylko szkoda że tak daleko. Oby więcej takich było u nas na Śląsku, w końcu to największa aglomeracja, a jakoś mało takich imprez
  
 
Cytat:
2011-03-27 14:27:19, Kuba2107 pisze:
nie nie chodzi o nh zlot (kraków) tam trzeba zgłoszenie wysłać. I są ograniczone miejsca (które się skończyły). [ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2011-03-27 14:27:40 ]



Dzięki za odpowiedź.
Czy można dowiedzieć się nieco więcej o tym zlocie?

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Hej alex. Wiekszosc odpowiedzi na pytania znajdziesz na stronie. Jezeli mimo to masz jeszcze jakies pytania to nie krepuj sie. Odpowiem. Co do ilosci miejsc, dotyczy to Krakowa W Tarnowie jest duzo miejsca, na rynku w Tuchowie rowniez. W tamtym roku bylo 70 samochodow plus motocykle a miejsce dla kolejnych trzydziestu by sie znalazlo Organizacja sprawdzona, pelna profeska.

Brabus jezeli chodzi o Slask, trzeba szukac informacji na temat zlotu na zamku w Chudowie. Kiedy bede mial jakies informacje, na pewno sie podziele.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-03-27 17:56:23 ]

Ok juz mam. 15 maj na zamku w Chudowie, zlot starych samochodow. Bede na pewno, bo tam zawsze otwieram sezon tutaj link do terminarza imprez

http://www.zamekchudow.pl/110-chudow__program_imprez_.html

Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-03-27 18:00:08 ]
  
 
O zlocie w Chudowie to wiem, mam już ustawione przypomnienie w kom. , ale czy są jeszcze jakieś inne ciekawe imprezy na śląsku? Do Tarnowa chciałbym jechać, ale ten termin mi nie pozwala, a w Nowej Hucie raczej będę ale "cywilnym" autem jako widz, bo lista uczestników już niestety zamknięta, nawiasem mówiąc szkoda że w takiej jak by nie było już dużej imprezie może brać udział taka mała liczba uczestników. Może my tutaj na śląsku powinniśmy się zgadać i zorganizować coś fajnego, tylko potrzebny jest ktoś kto ma doświadczenie w organizacji takich imprez. Może jakieś propozycje???
Pozdrawiam.
  
 
Dziękuję za udostępnione informacje. Chodziło mi właśnie o ten "nh zlot ", czyli nowohucki - nic o nim nie słyszałem jak do tej pory.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-03-27 18:32:59, brabus55 pisze:
O zlocie w Chudowie to wiem, mam już ustawione przypomnienie w kom. , ale czy są jeszcze jakieś inne ciekawe imprezy na śląsku? Do Tarnowa chciałbym jechać, ale ten termin mi nie pozwala, a w Nowej Hucie raczej będę ale "cywilnym" autem jako widz, bo lista uczestników już niestety zamknięta, nawiasem mówiąc szkoda że w takiej jak by nie było już dużej imprezie może brać udział taka mała liczba uczestników. Może my tutaj na śląsku powinniśmy się zgadać i zorganizować coś fajnego, tylko potrzebny jest ktoś kto ma doświadczenie w organizacji takich imprez. Może jakieś propozycje??? Pozdrawiam.



80 samochodów i 140 uczestników to mała ilość ? Uważam, że to na prawdę sporo a w marcu listy rezerwowe były jeszcze otwarte i ludzie jeszcze z maja powskakiwali więc trzeba było wysyłać a nie narzekać.

Druga sprawa... NH Zlot to nie zjazd kupy aut w jedno miejsce i stanie przez cały dzień z ogniskiem tylko cała trasa na orientację z przygodami, zagadkami, atrakcjami, trzema muzeami, koncertem, jazdą ogórkiem i nyskami, próbami sportowymi, odwiedzinami w komunistycznym klubie, barze mlecznym itp. Nowa Huta to perła PRL-u i dlatego jest to wymarzone miejsce na organizację takiej imprezy. Gdyby nasza impreza miała mieć taki charakter jak motolegendy to mogłoby przyjechać nawet 200 samochodów bo na zamkniętej dla nas al. Róż mamy na tyle miejsca. My zgarnęlibyśmy wpisowe a uczestnicy staliby i kręcili się w kółko cały dzień. Jednak niektórzy stawiają na jakość. NH Zlot ma być wyznacznikiem zabawy w stylu PRL-u i chcemy być najlepsi. Nasze imprezy będą polegać na czymś innym.

Trzeba to jakość ogarnąć a niestety są pewne ludzkie możliwości.

Zapraszamy już w takim na NH Zlot 2012 ...
  
 
Żeby impreza była najlepsza to musi być więcej Ład
  
 
Lista zamknieta bla bla bla.. I tak sie tam (w Nowej Huicie) spotkam z kolegami klubowymi i tak pojawie sie swoja Lada. Dziekuje dobranoc.

A tydzien pozniej na MotoLegendach.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-05-23 16:40:07 ]
  
 
gdyby nie to ze moja lada u lakiernika tez pewnie bysmy sie spotkali ale coz nie dam rady
  
 
Są dwa wolne miejsca na NH Zlot. Szczegóły w stosownym temacie.
  
 
  
 
Heh, braciak wybiera sie tam swiezo odmalowanym trabantem
  
 
No i po imprezie. Niesamowite jak organizatorzy podeszli do sprawy. Wlozyli cale serce w ta impreze, mieszkancy jak zwykle dopisali i fantastycznie nas ugoscili. No i co najwazniejsze, druga edycja i druga statuetka trafia na Slask : )))))