[MK VII] Preparat do uszczelnienia simmeringów na wale

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, słyszałem o czymś takim i chciałbym się dowiedzieć czy jest to skuteczne, cieknie mi z simmeringów na wale od strony skrzyni biegów i rozrządu.
wlewasz do oleju i czekasz aż uszczelni.
Wiem że to może być nie najlepszy pomysł, sam sobie wymienię uszczelniacze ale z braku czasu mógłbym zrobić coś takiego.
  
 
z mojego doswiadczenia nie pomoglo dalej lecialo z simeringu a wyciek byl niewielki
  
 
Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju cieknące uszczelniacze to najlepszym na nie lekarstwem jest ich wymiana. Niestety. A dodawanie do oleju różnych specyfików może jedynie zaszkodzić a nie pomóc. Tak że radzę ci wymienić te uszczelniacze albo na razie dolewać oleju i jździć z miską żeby podstawiać pod silnik.
  
 
dolewanie raczej nie wchodzi w grę. wymiana nie jest problemem ale jedynie chciałem się dowiedzieć.
  
 
MOim zdaniem te wszystkie specyfiki tylko zasyfiają wnętrze silnika nic wiecej. zresztą kiedyś miałem okazję rozbierać silnik po zastosowaniu MOTO DOCTORA. Makabra wszystko oblepione jakims qwnem. ciężko to bylo nawet wyczyścić. A silnik i tak padł po jego zastosowaniu. Więc uważam ze to wszystkie specyfiki to bzdura totalna. No ale każdy ma prawo do własnego zcdania