COME BACK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!
Chciałbym się przywitać i pochwalić: od tygodnia mam espero i jest to mój drugi samochód tej marki! Wcześniej jeździłem bordowym GLX '1997 a teraz mam złote GLX '1996. W obu przypadkach jestem drugim właścicielem, w obu przypadkach kupiłem auto na czarnych tablicach
Przeglądam forum i cieszę się niezmiernie, że mimo upływu lat ciągle działa!
Teraz będę tu częściej, może ktoś jeszcze mnie pamięta?
A może odświeżą się też stare znajomości?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Wrolo
  
 
Cytat:
2011-04-05 22:03:12, wrolo pisze:
Witajcie! Chciałbym się przywitać i pochwalić: od tygodnia mam espero i jest to mój drugi samochód tej marki! Wcześniej jeździłem bordowym GLX '1997 a teraz mam złote GLX '1996. W obu przypadkach jestem drugim właścicielem, w obu przypadkach kupiłem auto na czarnych tablicach Przeglądam forum i cieszę się niezmiernie, że mimo upływu lat ciągle działa! Teraz będę tu częściej, może ktoś jeszcze mnie pamięta? A może odświeżą się też stare znajomości? Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Wrolo


ja pamiętam , że np. miałeś innego avantara .. no i , że nie byłeś na żadnym prawdziwym zlocie Espero ogólnoPL

Miło Cię widzieć ponownie w naszych szeregach !...proponuję od razu mega dawkę Hepatil Forte (czy jakoś tak się to zwie) ...bo tu teraz tak żółto , że nie wiem czy dasz rady przetrwać
  
 
Cytat:
nie byłeś na żadnym prawdziwym zlocie Espero ogólnoPL


Ale był (nawet chyba organizował) Wrocławski Zlot Z Pieczeniem Kiełbasy.
I to się liczy


Szaconek po latach, Jakub.
Co u licha cię natchnęło żeby znowu jeździć kapustą?
To chyba pierwszy taki przypadek na forum

Pzdr.
  
 
Cytat:
2011-04-05 23:16:37, bogdan1 pisze:
...avantara...


avatara

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2011-04-06 07:47:30, Gacolot pisze:
avatara Pozdrawiam


cichooo...przecież widzisz , że miałem wczoraj problemy ze składnią

Najlepszego wiosennego! ..Kaszalocie
  
 
Dzięki dla wszystkich za miłe słowa.
Roland - dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, ale niekłamane dobre wspomnienia zdecydowały, że kupiłem swoje drugie espero. Przesiadam się na niego z W124 250TD '1988, więc coś jednak musi w sobie mieć ta kapusta
Wczoraj założyłem gaz SGI a jutro robię rozrząd. Mam teraz do pracy 55 km w jedną stronę, więc muszę mieć auto o niskich kosztach spalania i serwisu ale takie, żeby zmieścić 5 osób jak będzie trzeba, ba mam 3 córki z 1 żoną!
Pozdrawiam,
Wrolo
  
 
Czytając opis na giełdzie zastanawiam się, co Cię skłoniło do przesiadki z MB na złomero?
  
 
Cytat:
2011-04-06 06:37:36, roland66 pisze:
Co u licha cię natchnęło żeby znowu jeździć kapustą? To chyba pierwszy taki przypadek na forum Pzdr.


Nie pierwszy, ja miałem Espero zanim jeszcze istniało forum i potem po 5 czy 6 letniej przerwie kupiłem ponownie Espero.
  
 
Cytat:
2011-04-06 21:07:15, wrolo pisze:

mam 3 córki z 1 żoną!




Wzór!

  
 
Cytat:
2011-04-06 21:43:25, pyrekcb pisze:
Czytając opis na giełdzie zastanawiam się, co Cię skłoniło do przesiadki z MB na złomero?


Mnie również to ciekawi, w czym jest gorsze rzekomo niezniszczalne w124 w dieslu kombi od złomero?
  
 
W124 nie jest w niczym gorszy, wręcz przeciwnie espero tak naprawdę w niczym mu nie może dorównać.

Pisałem wcześniej, że decyzja wynika z kosztów utrzymania: robię w m-cu 2,5 tyś km, więc łatwo policzyć ile kosztuje spalanie ON a ile LPG. Nie mam dostępu do tzw. oszczędności na opale też nie chcę śmigać.

OC na silnik 1,5 jest chyba nieco niższe niż 2,5?

Żal merola ale nie ma wyjścia... jest esperal! ))

Pozdr.,
Wrolo