Koszulki okuninkowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to myślę, że można powoli ruszać z tematem koszulkowym

Punkt pierwszy - projekt. Jeśli ktoś ma czas i chęci, to szukamy projektu

W tym roku bawimy się z Grupą Lubelską, więc trzeba to umieścić na projekcie.

Koszulki zeszłoroczne pasowały? Jeśli tak, to zamówię z tej samej firmy
  
 
tylko trzeba jakies takie ladne, kolorowe... a nie granatowe jak zawsze;p
  
 
Cytat:
2011-04-08 00:28:11, zenq pisze:
tylko trzeba jakies takie ladne, kolorowe... a nie granatowe jak zawsze;p




proponuje w kolorach tęczy, takie obcisłe i najlepiej lateksowe
  
 
Michał, a Ty piszesz się na Okuninkę? Chciałbym Cię tam zobaczyć w takiej koszulce jaką proponujesz
  
 
;D
  
 
Cytat:
2011-04-08 09:20:02, czapa_74 pisze:
Michał, a Ty piszesz się na Okuninkę? Chciałbym Cię tam zobaczyć w takiej koszulce jaką proponujesz




co do przyjazdu to mamy takie plany z rudą, co do koszulki to raczej chyba zostanę przy klubowej
  
 
proponuję wzór z zeszłego roku
podobał mi się i był konkretny
po co zmieniać coś co jest dobre ??!!



z drobną zmianą nie będzie już loga MKP a będzie logo GL


podtrzymajmy tradycję
  
 
podtrzymuję
  
 
Tomku


co reszta na to ??
  
 
Jakieś inne propozycje? Keszó wykaż się
  
 
musi być inny kolor niż czarny. Mamy już dużo ciemnych koszulek, może coś w kolorze białym?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Keszó ma teraz roboty po pachi i nie chce mu sie Wiadomo że czarny jest najładniejszy, ale na upały jakie były w zeszłym roku, przydałby sie biały t-shirt
  
 
co jak co, ja tez jestem za jakims bialym i czyms wiecej niz nadrukowanym logiem...
  
 
Zenuś a co masz na myśli?
  
 
dyplomy byly jakos zaprojektowane - w stylu dzikiego zachodu, byla jakas grafika itp. a koszulki to gole napisy i logo. biale na czarnym, jak tania reklamowka.
zrobmy mala odmiane, biala (albo jakas jasna) koszulke, jakies kolorowe logo z ladna grafika. mysle ze jak bedzie ona nawiazywala tylko do zlotu to wystraczy, loga klubowe moga skoczyc w odstawke albo na 2 plan, ja wykreowal bym dziwko-wschodnią grafike zlotową, w tle logo Forda
  
 
Wszystko fajnie, ale wiąże się to z większymi kosztami...
Poza tym trzeba by kogoś kto by jakoś fajnie to zaprojektował
  
 
Uchwała Walnego Zgromadzenia nr.6. z dnia 26.03.2011r

Produkcji gadżetów okolicznościowych z logiem FEFK tylko i wyłącznie za zgodą zarządu.


Spieszcie się lepiej z projektem bo do Zlotu zostało niewiele czasu.
  
 
wiemy, wiemy
  
 
ZenQ, co rozumiesz poprzez ....."dziwko-wschodnią grafike zlotową'' ?
  
 
Cytat:
2011-04-22 14:02:38, Pre100n pisze:
Uchwała Walnego Zgromadzenia nr.6. z dnia 26.03.2011r Produkcji gadżetów okolicznościowych z logiem FEFK tylko i wyłącznie za zgodą zarządu. Spieszcie się lepiej z projektem bo do Zlotu zostało niewiele czasu.


TZN ??
jak rozumiem mamy się zgłosić do zarządu z groźbą


BTW

ludziska zostało już mało czasu .......

czas na podejmowanie decyzji