[Ogólne] odswiezenie felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.prace w koncu choc troszkę ruszyły,mysle ze najpózniej w pon zacznę bawic sie w polerkę a narazie to wyglada to tak






mozecie mnie krytykowac,ze nie profi to zrobione,itp wazne ze mi się podoba to moje pierwsze zabawy z felgami wiec niedociagniecia musza jakies bys

i nowy zakup na przód,tj uzywany ale w stanie b.fajnym
BF GOODRICH 185/65/14 czteroletnie



[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-04-18 18:29:29 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
Cytat:
mozecie mnie krytykowac,ze nie profi to zrobione,itp


Nikt nie będzie Cię krytykował.
Cytat:
wazne ze mi się podoba


I tak ma być.

W/g mnie fele extra.
 
 
Cytat:
i nowy zakup na przód,tj uzywany ale w stanie b.fajnym BF GOODRICH 185/65/14 czteroletnie


czemu taki balon ?
  
 
na nasze drogi zettu w sam raz,w poprzednim aucie miałem profil 45 i 3 razy felgi prostowałem ale tragedii tez nie ma,zimowe mam ten sam rozmiar
  
 
lipka,zacząłem dzis polerke,dopiero dzis,zrobiony dopiero wstepnie bo od 11tej zacząłem(a w tym tyg mam popołudniówki) rant zewn i jedno ramię,niestety ale cos czuje ze na kryspinów kompletem felg sie nie pochwale,tylko dwie chyba bedą zrobione ech...ale co do wyglądu to coraz bardziej mi ta felga się podoba

[ wiadomość edytowana przez: GTomek dnia 2011-04-12 12:35:36 ]
  
 
ja mam profil 45 z przodu i 40 z tylu i nie mam problemow z wykrzywianiem sie felg. jak uwaznie jezdzisz nie bijesz po kraweznikach, studniach itp. to nie bedziesz krzywil felg. zaloz mniejszy profil to lepiej bedzie to wygladac
  
 
Ale to tylko 14" niższy profil już całkiem zrobi miniaturki a nie kółka

Felga choć mała to fajna Powodzenia z polerką, ja nie miał bym cierpliwości

co do krzywienia felg to już 5 rok śmigam na niskich profilach, teraz nawet mam 35 i jakoś nie pokrzywiłem.

1 raz tylko trochę ale naprawiłem we własnym zakresie i praktycznie bez śladu i wizualnego i na wyważarce
  
 
a oto efekty moich dzisiejszych prac,zostałdo spolerowania tylko jeszcze rant wewn pastą zdzierną i mogę brac sie za polerkę własciwą,ale i tak zajefajnie to juz wygląda wg mnie




  
 
prace poszły w inną stronę ale wg mnie i tak to fajnie wygląda



niewiem jak wam ale mi sie podoba
  
 
GT gleby mu ewidentnie brakuje, a felunek spoko, widze, że zaraziłem czarną felgą ;P
  
 
Oj GT moim skromnym zdaniem dałeś ciała... Jakoś mi się to nie widzi