Mio moov 200 jakiś błąd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam wielki problem nabyłem nawi mio moov 200 wszystko było w porządku ale była tylko mapa polski więc ściagnołem mapę europy podłaczyłem sprzet do komputera, zrobiłem kopię na komputerze mio mapy oryginalnej i wgrałem tą druga nawi się ciagle ładowała i nic , a wiec usunołem tą mapę wgraną przeze mnie i wklejłem swoja poprzednią i tu pojawił się problem właczam nawigacje dochodzi do pulpitu mio i wyświetla komunikat ,FATAL APPLICATION ERROR
AppStartupSEC.exe has performed an illegal operation and will be shut down.If the problem persists , conect the program vendor.

PROGRAM
AppStartupSec.exe
Exception :0XC000001D
Address:00019F84

wcześniej po podłaczeniu kabla było widać na nawigacji że się połaczył i komputer widział nawigacje a teraz nie widzi, co robić ? pomóżcie.

[ wiadomość edytowana przez: KaroleczekWPY dnia 2011-04-30 15:42:38 ]
  
 
a ze strony producenta cos próbowałeś? jakaś aktualizacja czy coś w tedy będzie wswzystko ok myśle.
  
 
Kolego miałeś 7 dni urlopu ale widzę dalej to samo. Proszę zmień opis tj nie krzycz i wyłącz tego caps lock-a.
  
 
a nie mogłeś kontynuować starego tematu zamiast śmiecić nowym
  
 
Wy na tym forum to nie umiecie pomóc na prawdę tylko ciągle pisze ktoś regulamin sramin i dupamin, nic mądrego . I co z tego że napisałem z dużych liter? wolny kraj! i tak nikt tu nie pomoże i tak, więc po co to forum? do pouczania ludzi?
  
 
Cytat:
2011-05-02 21:02:08, KaroleczekWPY pisze:
Wy na tym forum to nie umiecie pomóc na prawdę tylko ciągle pisze ktoś regulamin sramin i dupamin, nic mądrego . I co z tego że napisałem z dużych liter? wolny kraj! i tak nikt tu nie pomoże i tak, więc po co to forum? do pouczania ludzi?




  
 
Karoleczek, nie spinaj się bo Ci żylka w d*** pęknie

Do przywrócenia starych map będziesz potrzebował programu z płytki, chyba MioMore Desktop. Za jego pomocą przywracasz pierwotne ustawienia navi. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na stronach producenta (sam tak robiłem ze swoją Moov 330EU).

Więcej luzu na przyszłość Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2011-05-02 22:39:06, Mateklobez pisze:
Karoleczek, nie spinaj się bo Ci żylka w d*** pęknie Do przywrócenia starych map będziesz potrzebował programu z płytki, chyba MioMore Desktop. Za jego pomocą przywracasz pierwotne ustawienia navi. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na stronach producenta (sam tak robiłem ze swoją Moov 330EU). Więcej luzu na przyszłość Pozdrawiam.



No dzięki kolego chociaż jeden mądry człowiek.Pozdrawiam
  
 
Kolego - po 1 to nie forum o nawigacjach, po 2 "regulamin, sramin, dupamin" obowiązuje każdego, nie tylko Ciebie, po 3 skoro masz problem, to czemu nie skorzystałeś z helpdesku producenta nawigacji. Wgrywasz pirackie mapy do nawigacji, a później masz pretensję, że nikt Ci nie chce pomóc. Ochłoń trochę bo sam sobie szkodzisz.
  
 
Cytat:
2011-05-03 12:32:16, KaroleczekWPY pisze:
chociaż jeden mądry człowiek