Poszukiwani chętni na pokaz aut zabytkowych i rajdowych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fiatowcy! Z racji organizacji dni miasta kędzierzyna-koźla automobilklub kędzierzyński organizuje pokaz aut rajdowych i klasycznych.Rozbieżność może i jest ale głownie chodzi o rajdówki w PRL-u by całość miała swój klimat.
Wiem,że mamy w klubie sporo ciekawych aut i jest też ich trochę na śląsku także tymbardziej do ślązaków kieruje ten temat bo mają najbliżej do miejsca pokazu.

Pokaz odbędzie się 26 czerwca!!

Ze spraw organizacyjnych-jest to pokaz bez prób zręcznościowych niestety Potraktujcie to jako lajtowe spotkanie z grupą zapaleńców jak i członków PZM i AK-K. Jeszcze będę rozmawiać w automobilklubie na temat jakieś ciekawej próby (bez pachołkolandii),jeśli coś wypali to właściciele rajdówek będą zadowoleni.

Chętnie zobaczyłbym na miejscu klubowe maluchy,kanty i reszte naszych aut z forum. Pokaz jest w niedzielę więc jest to dzień wolny od pracy i warto się pojawić. Media takie jak TV,prasa i radio będą na miejscu także jest to świetna forma darmowej reklamy!Grilla się zorganizuje więc na głodno chodzić nie będziemy
Mar-Ty to byś się mógł pojawić bo przy okazji obadałbym fiata
Mauzer-Please-pojaw się którymś z fiatów
130TC i reszta Jaworzna-macie blisko,wbijajcie do kędzierzyna, A4 szybko dolecicie na miejsce.

Mam nadzieje,że ktoś od nas poza mną się pojawi tam,zrobimy odrazu reklame klubu.

Liczę na Was chłopaki
  
 
Niesamowicie wielki odzew w temacie

ja wiem,ze rajdówki są do rajdowania ale czasem postać i nacieszyć oko też mogą

Może jednak ktoś się skusi
  
 
Ja moglbym podjechac ale jeszcze nie jestem pewny czy mam ten weekend 100% wolny...
  
 
ja też nie wiem na 100% co i jak,jak się uda to chętnie podjade
  
 
Jesli do tego czasu uruchomie swojego pomaranczowego malucha to chetnie sie pojawie Takze panowie rezerwowac czas na weekend i szykowac maszyny
  
 
Jak nic mi nie wypadnie to przegonie peloponeza.
  
 
No to superowo.Jeszcze będę walczyć z próbą na mieście,było by zajebiście zamknąć parę ulic i poupalać autka

Jak przyjedzie chociaż kilka aut to można będzie zaliczyć to jako spot klubowy Gdyby komuś autko się spuło to serwis u mnie w domu będzie działać.
  
 
Prawdopodobnie podjadę, albo spiderem, albo 5oo.
Zobaczymy, jak mi nic nie wypadnie to powinienem być na 99%.
  
 
Ja też będę.
  
 
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak: 26 o godzinie 14:00 rozpoczynamy zlot,kiełbaska z grilla,pieczywo itp dostajecie za free jeśli tylko się zjawicie

Jak wcześniej pisałem,prasa,radia i tv będzie więc to,że nasze auta będą pokazywane i omawiane w tych mediach to pewne.

Atmosfera będzie napewno klimatyczna więc nie stracicie czasu na daremne.


Aha-przejazd przez Kędzierzyn też jest w opcji zlotu jeśli tylko większość zadeklaruje się,że chcemy przejechać pod eskortą policji(jakieś poślizgi jak najbardziej wtedy będą możliwe )

Wieczorem będzie grać Muniek także jak ktoś by został to może uda mi się Go namówić na licytacje przejazdów poszczególnymi furami po mieście a kase przeznaczyło by się na jakąś fundacje.
  
 
Jak zdąże wrucić z podróży poślubnej to przybędę. Auto powinno być przygotowane.
  
 
Carv,no kurde dla Ciebie to w takim razie flaszeczke postawie

Jeśli możecie to niech każdy się określi czy napewno przyjedzie bo chciałbym mieć chociaż kilka pewniaków na dniach ponieważ ma pójść do radia i prasy.

Ma ktoś baner F&F by przywiózł go ze sobą? W sumie to i namiot możemy rozłożyć dodatkowy tylko dla furiatów
  
 
Zerknąłem teraz w kalendarz i powiem szczerze że jak pójdzie tak jak do tej pory a ja nabiorę sił na znalezienie wycieku paliwa znad zbiornika w białym to mogę przyjechać. Nie wiem czym- albo bobem, albo białym. Ale generalnie jestem za. Co prawda gramy koncert w sobotę ale i tak mam być kierowcą więc ok Po niedzieli (w sobotę ogarnąć chcę białego) określę się na 100%. Ale myślę że będę.
p.s- Muniek będzie grał tzn T.LOVE? Czy to jakiś lokalny raper?
  
 
Jakby grał jakiś lokajny grajek to napewno bym o tym nie pisał.Wieczorem będzie grać Muniek Staszczyk wraz z T.Love
Tybek jak masz boba na chodzie to możesz nim wpadać

Wkradł się błąd-26 czerwca to niedziela a nie sobota więc termin to niedziela a nie sobota.


[ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2011-06-09 20:53:14 ]
  
 
Git. Ostatnio T.Love na woodstocku w 2000 chyba piątym widziałem więc będę na 100% (je*&# baby) No i bobo działa- fakt że zalane wodą (bo na ostatniej imprezie mi spadł wąż) ale działa. Jak nie ogarnę dużego to na 100% będę małym, zatem do zobaczenia
  
 
Cytat:
2011-06-09 21:01:07, Tybek pisze:
Ostatnio T.Love na woodstocku w 2000 chyba piątym widziałem



A ja ostatnio widzialem T.Love w swoim kancie
  
 
Hehehe Muniek jest mocny
  
 
Kurde, nie mogę już edytować.... Patrzyłem program- T.LOVE łoi w sobotę... Ale to nic, i tak przyjadę w niedzielę
  
 
Panowie w takim razie proponuje zrobic liste osob ktore beda na 100% i jakim pojazdem.Ja niestety pojawie sie tylko chyba we wlasnej skorze jako obserwator
  
 
Ja przyjade Spiderem, jak znajdę chętnego to zabiorę może jeszcze 85o albo 5oo