[??] podłączenie radia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kontynuując tematyki radiowej

kuzyn ma cinkusa i chciałby podłączyć radyjko.
Pierwsze pytanie jakie się nasuwa:
1. czy ktoś wie jakie tam są wtyczki?? jakie wyprowdzenia posiada?
2. czy standardowe (jak dla essiego) mozna dostać przejściówkę pod ISO (cinkus-iso)?
  
 
sprawdzte strone, chyba wszystkie mozliwe wtyczki sa tam opisane(dział kabelkologia), ogólnie przejściówki są na pewno, bo niezależnie od rodzaju podłączenia podstawowy zestaw kabli jest taki sam-4/8 kabli od głośników, masa, stacyjka, akumulator, podświetlenie
  
 
Cytat:
2011-05-15 19:03:20, coo84 pisze:
sprawdzte strone, chyba wszystkie mozliwe wtyczki sa tam opisane(dział kabelkologia), ogólnie przejściówki są na pewno, bo niezależnie od rodzaju podłączenia podstawowy zestaw kabli jest taki sam-4/8 kabli od głośników, masa, stacyjka, akumulator, podświetlenie


dzięki
a czy ktoś wie jak wyglądają te wtyki od cinkusa?
  
 

w trybie pilnym potrzebuję rozpiskę wtyczki radiowej która wychodzi od poczciwego cienkiego (cinqecento), z tego co udało mi się ustalić to jest to sześciopinowa wtyczka, tj. 3 rzędy po 2 piny

1 2
3 4
5 6

z góry wielkie dzięki za pomoc
  
 
tutaj znajdziesz szybciej
mój brat ma cc, ale wtyczkę ma uciętą, więc nie pomogę. Ogólnie pokukaj na forum cc, tam z tego co pamiętam będzie sporo.
A kolorystycznie nie da rady dojść, jakie to kable?

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-30 08:28:33 ]
  
 
Cytat:
2011-05-30 08:28:08, surec pisze:
tutaj znajdziesz szybciej mój brat ma cc, ale wtyczkę ma uciętą, więc nie pomogę. Ogólnie pokukaj na forum cc, tam z tego co pamiętam będzie sporo. A kolorystycznie nie da rady dojść, jakie to kable? [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-30 08:28:33 ]



kolorystycznie pewnie da radę, ale nie widziałem tej wtyczki jeszcze, dzisiaj pod wieczór będę miał przyjemność,
a więc zrobię jakiegoś fotosa i wrzucę wtedy pewnie będzie łatwiej
  
 
kolory powinny pasować z tymi ogólnie przyjętymi, nawet w ISO.
może allegro cooś Ci podpowie
  
 
Cytat:
2011-05-30 08:46:39, surec pisze:
kolory powinny pasować z tymi ogólnie przyjętymi, nawet w ISO. może allegro cooś Ci podpowie



dzięki cenna wskazówka - nie lubię poniedziałków
  
 
Jak będziesz miał problem z podłączeniem radia to będę w Łodzi od 10 czerwca ( nawet wcześniej, ale ta sesja :/) i może pomogę




[ wiadomość edytowana przez: Witex88 dnia 2011-05-30 11:18:12 ]
  
 
Cytat:
2011-05-30 11:17:10, Witex88 pisze:
Jak będziesz miał problem z podłączeniem radia to będę w Łodzi od 10 czerwca ( nawet wcześniej, ale ta sesja :/) i może pomogę [ wiadomość edytowana przez: Witex88 dnia 2011-05-30 11:18:12 ]



dzięki, będę pamiętał