Spot w Bialymstoku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis odbylem udany spot z Anmimo i Kubkiem_, naszymi "rezydentami" w Whitestock`u. Najpierw byly ogolne pogaduchy natomiast potem pojechalismy sladami turkusowego Analoga do Czarnej Bialostockiej. Ogledziny kolejnego prototypu Poloneza terenowego dostarczyly kolejnych niezapomnianych wrazen. Tym razem byl turkusowy z napedem 4x4 i silnikiem benzynowym. Bardzo interesujacy egzemplarz. Zaskoczeniem byla drewniana skrzynia ladunkowa.
Kolejnym punktem programu byl PF 126p 650 NP, czyli Maluch z silnikiem umieszczonym i napedem na kola przednie! Jest to oryginalny prototyp wykonany w FSM na przelomie lat 70 i 80 tych. Posiada wydluzony przod o odmiennym wygladzie i bagaznik w... komorze silnikowej z tylu! Widok niesamowity.

Bardzo chcialbym tu podziekowac Anmimo za zorganizowanie takiej wspanialej wycieczki.

Pozdrawiam z Flanki Wschodniej
Adamus
FSO-sledczy
  
 
Adamus czy jest jeszcze cos czego nie widziales oczywiscie w temacie/FSO/ Mam nadzieje ze przy nastepnym spocie w 3miescie obejrzymy fotki tych niesamowitych ałtek
  
 
Adamus podąża śladami FSO jak zdobywca , pewnie ma wyznaczoną linie na mapie Polski gdzie znajdują się wszystkie analogi i poluje

oczywiscie czekamy na jakieś szczegóły i zdjęcia tego analoga
  
 
Adamus robił zdjęcia a ja kreciłem mały filmik. Postaram się na jutro zrobic kilka fotek, ale kto by mógł je umieścić??

Mam nadzieję ze przybędzie jeszce dwóch klubowiczów z Białegostoku - własciciel Analoga i właściciel 126p NP który posiada Syrenę R20.

Co Tym myślisz Adamus?????
  
 
Ja jestem jak najbardziej za! Syrena R20 skonstruowana zostala w FSO wiec zywie nadzieje, ze nie bedzie tu jekow dezaprobaty

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Chłopaki jak bedziecie robić "objazdy" w moich okolicach to dajcie znać - z chęcią się przyłącze
  
 
Na pierwszy ogien pojdzie inny region Polski niz "Twoj", ale w przyszlosci czemu nie

Adamus
  
 
Propozycja.

I spotu Białostockiego!!!!

11 październik 2003 g 16.00 lotnisko Krywlany spotkanie przy ołtarzu Papieskim.

Proszę o sugestie.
  
 
Wczoraj(sobota)widziałem tegoż poloneza 4x4. Na trasie mnie to to wyprzedziło w nocy
pzdr Grzesiek
  
 
Ponizej zdjecia Anmimo z naszego nieoficjalnego spotu w Bialymstoku 20.09.2003 - na zdjeciach Analog i PF 126p 650 NP:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Milego ogladania
Pozdrawiam
Adamus
  
 
DZIĘKI ADAMUS
  
 
1.Mam wycięty z jakiegoś czasopisma moto wywiad z właścicielem podobnego prototypu 126, ale tamten ma klapę z tyłu jak BIS.
2. Analog, ktorego niedawno widziałem w Warszawie zdecydowanie nie jest tym ze zdjęć, ma skrzynię drewnianą, z zabudową pod spodem oraz plandekę. I kolor bardziej intensywny.
  
 
Grzech:
1. FSM zrobila kilka sztuk takich malcow z silnikiem z przodu. Byl tez taki jak mowisz - jezdzi do dzisiaj, ale wlasciciel zeszpecil go montujac elementy od Bisa z tylu
2. Byl jeszcze jeden Analog zielony (ten z Bialegostoku jest turkusowy L-69), moze to jego wlasnie widziales. Wiesz cos wiecej o nim - gdzie mozna go zobaczyc? Masz jakies fotki? MIal warszawskie tablice?

Pozdrowka
Adamus
  
 
Widziałem go dzień po ostatnim zlocie mazowieckim kiedy przejeżdżałem koło giełdy na Żeraniu, niestety nie zapamiętałem zbyt wiele, bo był totalny kociokwik na jezdni. Miał z tyłu pod skrzynią wykończenie wyglądające na drewniane.
  
 
analogi wyrastaja jak grzyby podeszczu
  
 
Zapraszam raz jeszcze na jutro na I białostocki spot regionalny FSO AK.
Mam nadzieję ze frekfencja dopisze.
  
 
I tak I spot Białostocki zakończony.
11 października 2003 o godzinie 16.00 odbył sie.
Opis postaram się wysłać dziś jutro zdjęcia.
Dziekuję wszystkim za tak liczne przybycie jak na Białystok.
  
 
Ja tam nawaliłem A żeby było śmieszniej w dzień spotu wyjechalem z Białegostoku (nie wiedzialem o nim), a w domu zastałem brak i-netu.


[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2003-11-28 23:33:01 ]
  
 
II Spot Białostocki!!

20 grudzień 2003 r. godzina 11. Teren giełdy Samochodowej.
Lotnisko Krywlany.

ZAPRASZAMY!!!!!
  
 
Zapraszam do ogladania zdjec z II Spotu Białostockiego!!