Metaliczny stukot slyszany w kokpicie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam forumowiczow

zmagam sie z nastepujacym problemem w mojej corsie b rok98. A mianowicie chodzi o metaliczny stukot slyszany w kokpicie auta. stukot ujawnia sie na kostce brukowej i na asfalcie podczas jazdy. bylem juz u trzech mechanikow i zaden z nich usterki nieumial ustalic a tymbardziej jej naprawic. bylem tez na przegladzie na tym urzadzeniu co wytrzasa auto i wszystko ok w kwestii zawieszenia. wspanialy metaliczny stukot ujawnia sie podczas samej juz jazdy. co mogloby byc uszkodzone w moim aucie. Z czesci juz wymienilem wszystkie lozyska, stabilizatory, tarcze hamulcowe, klocki, mechanik nawet sugerowal, ze to katalizator z starosci sie rozsypal, to go zdemontowalem. Oczywiscie to tez nic nie pomoglo. Za wszelkie podpowiedzi z gory bede wdzieczny. Niezmiernie chcialbym naprawic ta usterke iz komfort jazdy jest straszny jak, to slychac.
  
 
a sprawdzałeś rozrusznik bo u mojego kumpla było podobnie i okazało się ze to wał korbowy silnika
  
 
dalem ponownie auto do mechanika. stwierdzil, ze to chyba klekocze maska i ten metaliczny dzwiek wlasnie od niej sie pojawia. troche w ta teorie watpie ale zobaczymy co sie zmieni jak w piatek odbiore auto. z tym walem korbowym to bylaby nie za mila informacja to przeciez rownoznaczne z renowacja silnika. u mnie auto ma przejechane okolo 116tys. wiec mam cicha nadzieje ze to nie w silniku.