Polonez vs Tico

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem takie zdjęcia od jednego kolegi z sieci są to zdjęcia ze zderzenia Poldka z Tico :








  
 
Buhahaha ale go wymiotło
Tico z parkingu zniko!!!
  
 
Coś mu tiko ?!
  
 
fajne ma felgi
 
 
a ja bym sie zastanowil czy ci z Tico przezyli?
  
 
fajne ma felgi
 
 
Hmmm, tico wygląda fatalnie, czy ktoś w nim przeżył to ja nie wiem, ciarki przechodzą gdy sie patrzy na wrak.
  
 
no faktycznie z Tico niewiele zostało a po polku w sumie nie wiele widać, jednak tu chyba nie ma się z czego śmać bo Ci z Tico mogli nie przeżyć
  
 
Podoba mi sięTwoja wypowiedź Pysiek- jestem tego samego zdania
  
 
Cytat:
2003-09-21 23:34:58, trinity pisze:
Podoba mi sięTwoja wypowiedź Pysiek- jestem tego samego zdania



Dzięki Trinity poprostu blacha wg mnie nie jest najważniejsza!! Bo patrząc na te zdjęcia to aż żal mi np kierowcy tego Tico przecież tam wogóle nic nie zostało
  
 
no i jak ktos jeszcze mi kiedys powie ze tico jest lepsze od poldka ....to nie jest auto!!jak to przeszlo jakikolwiek testy zderzeniowe??
Boze blogoslaw konstruktorów Poloneza!!
  
 
mam jeszcze zdjecia VW Golf Mk II ale nie po zderzeniu z Poldkiem nie wiem z czym tylko nie wiem czy chcecie zobaczyć ?
  
 
można utworzyć dział z potrzaskańcami
  
 
Cytat:
2003-09-21 23:04:17, Alan28 pisze:
a ja bym sie zastanowil czy ci z Tico przezyli?



Chyba tylko ci z tylnej kanapy

Niestety
  
 
a wiecie ze maluch i mercedes w tescie zderzeniowym maja taki sam wynik?...........................................strefa zgniotu w obu przypadkach konczy sie na silniku
  
 
Tico nigddy nie był i nie będzie samochodem to jest puszeczka zrobiona z cienkiego metalu a przyt okazji tego tico to moj kolega miał na parkingu u siebie dwa jednemu wystrzelił korek i zrobił w masce dziure a drugi lekko w coś uderzył i dach się złozył jak harmonijka więc wole POldki A tak przy okazji to ja mam zdjęcia z wypadku w którym z 4 m BmW mało zostało jak chcecie to wrzuce
  
 
wrzuc a moze zrobimy dzial jak Poldek zwyciesko wychodzi z takich crash testow
  
 
Ale BMw nie zderzyło się z Poldkiem tylko z drzewem i nie jednym tylko 3 ścięło a na 4 zatrzymało czy jakoś tak nie mogę jakoś wrzucić tych zdjęc zginęlo 3 osoby na miejscu 2 policjantów i strażak
  
 
podeślij zdjecie popatrzymy
  
 
Jak zrobić zeby te zdjęcia było tu widać ?? Czy wysłać ci na maila trombocyt??