Wypożyczalnia samochodów Kraków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prawdopodobnie na początku września będę potrzebował wypożyczyć:
1 lub 2 samochody, wystarczy seicento (może być van), chętnie z LPG
na okres 1-3 miesięcy
przebieg dzienny około 150 km dziennie, 3000 km miesięcznie

Jeżeli orientuje się w temacie, proszę o pomoc.
  
 
Taniej wychodzi kupić.
  
 
Dokładnie.
  
 
No i co z tego jak chcę wypożyczyć? Proszę o konkrety.
  
 
Konkrety
  
 
hej,

pisz na maila do mnie jak będziesz zainteresowany:

go2rally@go2.pl
  
 
Ja też czegoś szukam do wypożyczenia. Wyjazd na kilka dni w Tatry: Zakopane i Bukowina. Polecacie jakiś salon, gdzie mogę wypożyczyć auto?
  
 
zacząłem czytać posty od początku i śmiac mi się zachciało. Prawda jest taka że kto normalny Seicento chce wypożyczyć. Dobrze w komentarzach pisali że taniej wyjdzie kupić. Hahaha A co do wypożyczenia samochodu w góry, hmm to powiem szczerze zalezy gdzie po tych górach będziesz jeździl bo jak nie chcesz na żadne wybajerowane trasy to można powiedziec nawet takie Seicento by Ci pociągło, lecz jeśli mam coś polecic to sam osobiście wypożyczyłbym Land Rovera Nie ma to jak poczuć się władcą na szosie.
  
 
Mają Land Rovera na wypożyczenie w salonie Anndora, duży dealer w Małopolsce, mają też warsztat i wypożyczalnie własnie. Jak Ci zależy, żeby było tanio i auto sprawne, które Ci nie zawiedzie w warunkach górskich to wypożycz tam, spytaj o jakieś zniżki, ubezpieczenie, bo wiem, że mają, przynajmniej mięli zeszłej zimy jak ja brałem.
  
 
Hehehehe to prawda... Wynajem seicento?

Znam chyba 1 wypożyczalnię w Krakowie, która oferuje Seicento. Tylko tym autem za długo nie pojeździsz Nie dość, że mają swoje lata to sporo kilometrów na liczniku...

Zapłacisz np 1500 zł miesięcznie. Za 3 miesiące wyjdzie 4.500 zł. W takiej cenie kupisz egzemplarz w podobnym stanie. Sprzedasz go potem za 4.500 zł i nie będzie cię to kosztować ani złotówki...


Ciężko znaleźć terenówkę do wynajmu. Można na allegro czasem trafić na jakiegoś Patrola itp.
Na wyjazd w góry to akurat żadna terenówka. Wystarczy jakiś zgrabny suv z napędem 4 x 4 choć takie też ciężko dostać. Wypożyczalnie nie kupują tak drogich samochodów bo potem ciężko je wynajmować.

Zwykły SUV z zimówkami powinien w pełni wystarczyć.


Tak na dobrą sprawę to ja zimą lubię jeździć... Pandą Jej żaden śnieg, żadna zaspa nie są straszne Wypożyczysz za śmieszne pieniądze ale z rodziną to nie bardzo

Nie wynajmuj na lotnisku bo przepłacisz, czasem kilkukrotnie.

Poleciłbym naszą firmę: www.goldrent.pl ale nie mamy aut typu SUV

Wpisz w google wypożyczalnia samochodów kraków SUV i wyskoczy mnóstwo propozycji...
  
 
Jest taka strona gdzie macie oferty z wielu miast taki agregat jakby http://www.fleetpoland.pl/ można wynająć też na długo samochód
  
 
Ja w Krakowie korzystam z tej wypożyczalni http://www.49zl.pl/oddzial,krakow,glowna.html

[ wiadomość edytowana przez: diggler dnia 2014-12-23 01:15:49 ]
  
 
Ja w Krakowie korzystałem z usług Mobilrent. Firma stosuje car sharing w Polsce https://www.mobilrent.pl/car-sharing-polska/. Polega to na tym, że właściciele którzy nie jeżdżą samochodem oddają go do firmy na określony czas. Czyli samochód zarabia na siebie. Ja wynająłem fajną Alfe za 100 zł.
  
 
A próbowaliście już RentMama? można tam znaleźć auta w różnych wypożyczalniach w całej Polsce i od razu porównać ceny i warunki wynajmu. Sprawdźcie sobie tutaj: www.rentmama.comRentMama
  
 
Jak jestem w Krakowie, to zawsze wypożyczam samochody z www.facar.com.pl. Ta firma nigdy mnie nie zawiodła jeżeli chodzi o standard samochodów, ich sprawność oraz całą obsługę. Do tego wszystkiego można u nich tanio wynająć eleganckie samochody renomowanych marek. Są zawsze zadbane, gotowe do użytkowania. To solidna firma, jej pracownicy znają się na rzeczy i chętnie doradzają odpowiednie do przeznaczenia auto. Naprawdę, uważam, że warto skorzystać z ich usług, ja z pewnością jeszcze nie raz to zrobię
  
 
Dość sporo jest w Krakowie tych wypożyczylani. Z własnego doświadczenia znam kilka naprawde dobrych. Najchetniej korzystam jednak z firmy CarFree, bo mają niskie ceny, przy jednoczesnym dość wysokiem standardzie samochodów.
  
 
bla bla bla

[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2015-08-28 14:43:05 ]
  
 
Może to nie jest wypożyczalnia prosto z Krakowa, ale mają w wielu miejscach w Polsce swoje siedziby. Między innymi w Kutnie, Gostyninie, Siedlcach, Warszawie czy Łodzi. Dwukrotnie zdarzyło mi się korzytać z usług firmy Car For You i przyznam, że jestem mega zadowolony.
  
 
iwo12, rewelacja!
Jak będę w Krakowie potrzebował wynająć auto, to po prostu wsiądę w pociąg i pojadę do Gostynina wynająć jakiegoś złoma z tej twojej wypożyczalni. To tylko kilka godzin drogi w jedną stronę jest, żaden problem. Dzięki za super pomoc!
  
 
W Krakowie mogę polecić wypożyczalnię Panek. Mają duży wybór samochodów i możliwość wynajęcia auta w wybrane miejsca na terenie Polski